آنر اپل را متهم کرد که ایده جزیره دینامیک را از محصولات قبلی خود دزدیده است!


مدیر عامل آنر اپل را متهم کرد دزدیدن ایده جزیره پویا آیفون 14 از Honor V20 و سپس این ویژگی را با نام خود ثبت کرد.

اتهامات دزدی ایده ها همیشه توسط شرکت های گوشی اندروید و اپل علیه یکدیگر مطرح می شود. از سوی دیگر، حتی زمانی که اپل یک ویژگی نه چندان جدید را به سرقت می برد و از آن در آیفون های خود استفاده می کند، آن ویژگی به نام خودش ثبت می شود. حتی الان هم شرکت Honor بدهکار است دزدیدن ایده جزیره پویا او از دست اپل بسیار عصبانی است.

این ویژگی یکی از جذاب ترین ویژگی هایی بود که اپل تنها در نسخه پرو گنجانده بود پرچمداران سری آیفون 14 و کاربران دو گوشی دیگر بی استفاده بودند. با این حال، مدیر عامل آنر مدعی است که آنها ابتدا از ایده مشابهی برای گوشی خود استفاده کردند و سپس اپل آن را کپی کرد. البته قابل ذکر است که شرکت ال جی نیز چند سال پیش بود گوشی های هوشمند ال جی وی 10 او چنین ایده ای را در یک نمایشگر ثانویه در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار داده بود.

بیشتر بخوانید: شورش اپل علیه اتحادیه اروپا: تغییر جدیدی در اپ استور اعمال نمی کنیم!

دزدیدن ایده جزیره پویا از اپل

شرکت چینی آنر که در اواخر سال 2020 از هواوی جدا شد و اکنون به طور مستقل فعالیت می کند، برای اولین بار اعلام کرد که ویژگی جزیره پویا (جزیره پویا) مورد بهره برداری قرار می گیرند. اگرچه اکثر مردم بر این باورند که این ویژگی برای اولین بار در گوشی های سری آیفون 14 پرو اپل دیده شده است، اما ظاهرا اپل سعی کرده است دزدیدن ایده جزیره پویا ساخته شده است.

در حال حاضر، «ژائو مینگ»، مدیر عامل آنر، در نمایشگاه CES شانگهای اعلام کرد که صنعت موبایل به دلیل فقدان نوآوری راکد است. به طور خاص، اپل هر ساله با مسائل زیادی در زمینه نوآوری دست و پنجه نرم می کند. به گفته مدیر Honor Dynamic Island، این ویژگی بسیار شبیه به ویژگی “Smart Capsule” در گوشی Honor V20 است که در سال 2019 عرضه شد.

از سوی دیگر، آیفون 14 پرو جزیره دینامیک اپل دارای یک بریدگی دکمه ای با ویژگی های هوشمند است که با توجه به اعلان ها و فعالیت های تلفن، مانند وضعیت شارژ یا تماس های دریافتی، اندازه و شکل آن تغییر می کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد دزدیدن ایده جزیره پویا افتخار چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید اخبار فناوری موارد تکراری را پیگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید