اجساد بیگانگان در کنگره مکزیک به نمایش گذاشته شد!


اجساد بیگانگان در کنگره مکزیک توسط جیمی مائوسان، یک روزنامه‌نگار مکزیکی علاقه‌مند به یوفوها و موجودات فضایی به نمایش درآمده است.

جیمی مائوسان که از روزنامه‌نگاران معروف مکزیکی و علاقه‌مند به مسائل فضایی است اخیرا اجازه یافته تا دو جسد که در پرو کشف شده و او مدعی است متعلق به بیگانگان غیرزمینی هستند و قدمتی هزارساله دارند را به نمایش بگذارد. این اتفاق جنجال زیادی به پا کرده است.

بیشتر بخوانید: قطعات فلزی کشف شده در اقیانوس آرام منشا فرازمینی دارند!

نمایش اجساد بیگانگان در کنگره مکزیک

علاقه‌مندان به بشقاب پرنده‌ها یا به اصطلاح علمی، یوفوها(UFOs) و همچنین موجودات فرازمینی امروز شگفت‌زده و غافلگیر شدند، زیرا یک رویداد منحصر به فرد در مکزیکو سیتی رخ داد. روزنامه مارکا در گزارشی مفصل به این رویداد پرداخته است.

در کنگره مکزیک، یک رویداد رسمی برای رونمایی از دو جسد که ادعا می‌شود اجساد موجودات بیگانه هستند، برگزار شد که جیمی مائوسان روزنامه‌نگار و یوفولوژیست مکزیکی از آنها رونمایی کرد.

این دو جسد کوچک غیر انسانی در جعبه‌های مخصوصی به نمایش گذاشته شدند تا همه حاضران و ناظران آنها را ببینند. آنها که به شکل مومیایی شده در شهر کوسکو در کشور پرو بازیابی شده‌اند و گمان می‌رود قدمت یک هزار ساله داشته باشند.

گفتنی است که چند دانشمند نیز در این رویداد حاضر بودند. به عنوان مثال رایان گریوز(Ryan Graves) مدیر اجرایی سازمان Americans for Safe Aerospace و خلبان سابق نیروی دریایی ایالات متحده نیز در این مراسم حضور داشت. این نهاد، یک سازمان غیرانتفاعی به رهبری رایان گریوز با ارائه آموزش عمومی در مورد پدیده‌های ناشناخته هوایی(UAP) به ایمنی هوافضا و امنیت ملی می‌پردازد.

جیمی مائوسان که قبل از بیان اظهارات خود سوگند راستگویی یاد کرد، اعضای دولت مکزیک و مقامات ایالات متحده را خطاب قرار داد و یافته‌های خود را بیان کرد.

او اطمینان داد که نمونه‌ای که از این دو فرازمینی گرفته شده در دانشگاه مستقل ملی مکزیک(UNAM) مورد مطالعه قرار گرفته و دانشمندان توانستند شواهد دی‌ان‌ای آنها را با استفاده از تاریخ‌نگاری رادیوکربن استخراج کنند. مائوسان که سوگند خورده بود، رو به حاضران گفت:

این نمونه‌ها بخشی از تکامل زمینی ما نیستند. اینها موجوداتی نیستند که از لاشه و میان بقایای یک بشقاب پرنده پیدا شده باشند. آنها در معادن دیاتوم(diatom) پیدا شده‌اند و فسیل شده‌اند.

وی افزود: ما هنوز نمی‌دانیم که این که آنها بیگانه هستند یا نه، اما آنها هوشمند بوده‌اند و با ما زندگی کرده‌اند. آنها تاریخ را بازنویسی می‌کنند.

دیل میل نیز به طور همزمان در گزارشی اعلام کرد جیمی مائوسان که چند دهه است به تحقیقات در مورد پدیده‌های بیگانه می‌پردازد، از دو جسد در مقابل نمایندگان کنگره مکزیک رونمایی کرد.

پژوهشگران همراه مائوسان در جلسه مدعی شدند که این اجساد کشف‌ شده از معدنی در پرو، دارای ترکیب ژنتیکی ۳۰ درصدی از انسان‌ها هستند.

تاریخ‌نگاری کربنی توسط پژوهشگران دانشگاه مستقل ملی مکزیک(UNAM) نشان داد که این اجساد، با دست و پاهای سه انگشتی، بدون دندان و دید استریوسکوپی(برجسته‌بینی)، بیش از ۱۰۰۰ سال قدمت دارند.

دیلی میل به نقل از ال پایس(El País) گزارش داد، این اجساد تقریباً به شکل انسان‌نما هستند. اما گردن جمع شونده و جمجمه بلند آنها ویژگی‌هایی است که بیشتر در پرندگان دیده می‌شود. آنها همچنین دارای استخوان‌های قوی و در عین حال سبکی بوده‌اند.

اجساد بیگانگان در کنگره مکزیک به نمایش گذاشته شد!

کارشناسان حاضر در کنگره مکزیک در این مراسم به نمایندگان کنگره گفتند که یکی از این موجودات تخم‌هایی را درون خود حمل می‌کرده که جنین‌هایی در داخل آن‌ها وجود داشته و ایمپلنت‌هایی از جنس فلزات کادمیوم و اسمیوم داشته است.

مائوسان این رویداد را به عنوان یک نقطه عطف توصیف کرد، چرا که اولین باری است که مکزیک یک جلسه رسمی برای صحت‌سنجی این پدیده برگزار کرد.

گفتنی است که مائوسان در سال ۲۰۱۵ از جسد مومیایی شده دیگری رونمایی کرد که ادعا می‌کرد از بیگانگان است. این جسد نیز در کشور پرو پیدا شده بود. در نهایت اما گزارش شد که این ادعا رد شده و آن جسد در اصل، جسد یک کودک انسان بوده است.

لازم به ذکر است که این رویداد به حدی غیرمنتظره و جدید است که هنوز هیچ منبع رسمی علمی در جهان درباره آن اظهارنظری نکرده، در نتیجه باید منتظر اظهارنظرهای علمی و کارشناسی باشیم. اما این واقعیت که پارلمان مکزیک میزبان این اتفاق بوده را نیز نباید نادیده گرفت.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص نمایش اجساد بیگانگان در کنگره مکزیک چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید