ایجاد محتوا با هوش مصنوعی chatgpt


مرحله اول: یک حساب کاربری chatgpt ایجاد کنید

ابتدا برای ایجاد محتوا در صورتی که اکانت chatgpt ندارید از طریق سایت ایرانی کارت اقدام کنید و از قسمت سفارش گزینه create openai-chatgpt account را انتخاب کنید و نیازی به شماره مجازی ندارید و فقط آدرس ایمیل خود را به همراه 150 هزار تومان و حساب کاربری مشاهده خواهید کرد. 5 ساعت دیگر آماده خواهید شد

مرحله دوم: افزونه AIPRM را در مرورگر کروم نصب کنید

پس از ورود با اکانت chatgpt در سایت openai کافیست اکانت خود را با افزونه بالا متصل کرده و مطابق شکل زیر از قالب های آماده استفاده کنید.

همچنین ببینید: بهترین دستور chatgpt برای سئو

پس از نصب افزونه، محیط chatgpt شما به صورت زیر تغییر می کند و می توانید با انتخاب گزینه زبان فارسی و سئو محتوای مرتبط ایجاد کنید.

به یاد داشته باشید که پس از ایجاد محتوا یک بار خودتان آن را بخوانید و در صورت لزوم برخی از قسمت ها را ویرایش کنید و به جای اینکه کاربر خارجی محتوای شما را بخواند.

محتوای کاربرپسند را بررسی کنید

یک نمونه دستور آماده برای ایجاد محتوای سئو:

می توانید متن زیر را به دلخواه خود تغییر دهید مانند تعداد کلمات و تعداد عنوان و ….

من از شما می خواهم که به عنوان یک نویسنده محتوا عمل کنید. سئو نویس بسیار باتجربه که فارسی روان می نویسد. ابتدا دو جدول ایجاد کنید. جدول اول باید طرح کلی مقاله و جدول دوم مقاله باشد. عنوان جدول دوم را با استفاده از زبان Markdown پررنگ کنید. قبل از نوشتن یک طرح کلی از مقاله، حداقل 15 عنوان و عنوان فرعی (شامل سرفصل های H1، H2، H3 و H4) را به طور جداگانه بنویسید. سپس گام به گام بر اساس این طرح کلی شروع به نوشتن کنید. 2000 کلمه بنویس 100% منحصر به فرد، سئو بهینه شده، مقاله نوشته شده توسط انسان به زبان فارسی با حداقل 15 عنوان و زیرنویس (شامل سرفصل های H1، H2، H3 و H4) که موضوع ارائه شده در اعلان را پوشش می دهد. به جای کپی و پیست کردن از منابع دیگر، مقاله را به زبان خودتان بنویسید. هنگام ایجاد محتوا، سردرگمی و انفجار را در نظر بگیرید، بدون از دست دادن ویژگی یا زمینه، سطوح بالایی از هر دو را تضمین کنید. از پاراگراف های کاملاً دقیق استفاده کنید که خواننده را درگیر کند. به سبک مکالمه ای که توسط یک فرد نوشته شده است بنویسید (از لحن غیر رسمی استفاده کنید، از ضمایر شخصی استفاده کنید، ساده باشید، خواننده را درگیر کنید، از صدای فعال استفاده کنید، مختصر باشید، از سؤالات بلاغی استفاده کنید، و شامل تشبیهات و استعاره ها باشید). با یک پاراگراف پایانی و 5 پرسش متداول منحصر به فرد پس از نتیجه گیری به پایان برسانید. این مهم است که عنوان و تمام عناوین مقاله را پررنگ کنید و از عناوین مناسب برای تگ های H استفاده کنید. و در انتهای مقاله، این ماساژ شخصی را بنویسید «اکنون دسترسی داشته باشید:» حالا یک مقاله در مورد این موضوع بنویسید به زبان فارسیتوضیحات محصول برای یخچال برف در قیمت

نمونه های بیشتر سئو سریع را ببینید

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 5 رای

دیدگاهتان را بنویسید