بازخورد پیگیری چیست و چگونه انجام شود؟ آکادمی سبز


بازخورد را دنبال کنید این یکی از مهمترین اصطلاحات در سئو و بهینه سازی سایت است. هنگامی که با اصول بک لینک سازی آشنا شدید، باید یاد بگیرید که لینک های بک لینک و لینک های نوفالو چیست و چه تفاوت هایی بین آن ها وجود دارد.

در این مقاله بسیار کاربردی از سایت آکادمی سبز با نحوه ساخت بک لینک با کیفیت برای سایت خود آشنا خواهید شد. اگر قصد شروع دارید کسب و کار اینترنتی برای داشتن خود باید با مباحث اصلی سئو و بهینه سازی سایت آشنا باشید. که یکی از مهم ترین شرایط بک لینک سئو و بدون فالو است.

اگر نمی دانید بازخورد بعدی چیست و چه تفاوتی با بازخورد بدون پیگیری دارد، نگران نباشید. در زیر شما را به طور کامل با این 2 اصطلاح مهم و مفید سئو آشنا می کنیم. پس با من باش

ردیابی بازخورد چیست؟

قبل از اینکه شما را برای دنبال کردن بک لینک ها معرفی کنیم، باید بدانید که منظور از بک لینک در سئو چیست؟ بازخورد یا بازخورد به زبان خیلی ساده وقتی سایتی به سایت شما لینک می دهد به زبان خیلی ساده به آن بک لینک می گویند.

برای رسیدن به صفحه اول گوگل به خصوص رتبه اول گوگل باید شروع به لینک سازی برای سایت خود کنید. زمانی که شروع به ساخت لینک برای سایت خود به روش های مختلف می کنید، بک لینک ها برای شما ساخته می شوند. شما می توانید به روش های مختلف شروع به ساخت بک لینک برای سایت خود کنید.

روش های مختلفی برای ایجاد لینک وجود دارد مانند لینک سازی پروفایل، لینک بیلدینگ کامنت، لینک بیلدینگ وبلاگ و روش رپورتاژ آگهی برای لینک سازی.

اما به طور کلی 2 نوع بک لینک وجود دارد، بک لینک های فالو و بک لینک های غیر فالو. هنگام ساخت لینک برای سایت خود باید از این دو نوع استفاده کنید. یعنی هم بک لینک های فالو و فالو و هم بک لینک های بدون فالو یا بدون فالو ایجاد کنید. اما تفاوت های زیادی بین این نوع مراجع وجود دارد! البته در زیر این 2 مدل را به طور کامل به شما معرفی کرده ایم.

بازخورد پستی چیست و چه تاثیری دارد؟

بازخورد را دنبال کنید به زبان بسیار ساده، وقتی بازخورد فالو از یک وب سایت دریافت می کنید، به این معنی است که آن سایت سایت شما را تایید می کند و به سایت شما اعتبار می دهد. قدرت فالو کردن لینک ها بسیار بالاتر از عدم فالو است. اما کلیدی ترین و مهم ترین چیزی که باید بدانید این است. علاوه بر لینک‌های فالوی که برای سایت خود ایجاد می‌کنید، باید بدون لینک‌های فالو بک نیز ایجاد کنید.

یکی از عوامل مهم در ایجاد مراجع طبیعی لینک های بدون فالو در لیست پیوندهای دنبال کننده قرار دارند. به همین دلیل است که کسانی از شما که به دنبال نحوه عملکرد پیوندهای فالو هستید، باید به این موضوع نگاه کنند و همراه با آنها پیوندهای فالو جدید ایجاد کنند.

برای به دست آوردن بهترین نتایج لینک سازی برای سایت خود، باید به طور طبیعی عمل کنید. اصلاً فکر نکنید که هر چقدر هم که برای سایت خود بک لینک بگیرید، می توانید بهترین نتایج سئو را دریافت کنید. فقط به این نکته در ساخت لینک برای سایت خود دقت کنید، مطمئن شوید که روند لینک سازی سایت شما کاملا طبیعی و اصولی باشد.

اگر در مرحله لینک سازی برای وب سایت خود هستید، حتما علاوه بر فالو کردن لینک ها، لینک های بدون فالو نیز ایجاد کنید و البته در مورد این روش لینک بیلدینگ بیشتر صحبت کرده ایم.

من مقاله را پیشنهاد می کنم آموزش ساخت لینک ادامه مطلب

بک لینک های بدون فالو چیست؟

لینک های فالو جدید با لینک های فالو بسیار متفاوت هستند. در این مدل هیچ اعتباری از ارجاعاتی که انجام می دهید به سایت شما منتقل نمی شود. یعنی سایتی که به شما لینک nofollow داده است وب سایت شما را تایید نمی کند و اعتبار آن به سایت شما منتقل نمی شود.

اما نکته بسیار مهم و کلیدی که می خواهم به شما بگویم این است که شما حتما باید علاوه بر لینک های فالوی که برای سایت خود می سازید شروع به ساخت لینک های بدون فالو کنید. اگر همه بک لینک هایی که برای سایت خود ایجاد می کنید از نوع فالو باشند، گوگل به راحتی به سایت شما مشکوک شده و قدرت لینک را خنثی می کند.

من می خواهم به شما بگویم که بر خلاف آنچه شما فکر می کنید، لینک های بدون فالو تاثیری ندارند، بسیار موثر هستند و باید در سایت هایی که بک لینک بدون فالو می دهند شروع کنید تا روند لینک سازی سایت شما عادی شود.

لینک های dofollow را از کجا بسازیم؟

با توجه به اینکه افراد زیادی به دنبال ساخت بک لینک dofollow برای سایت خود هستند، در این قسمت از مقاله قصد داریم شما را با روش های مختلف ایجاد بک لینک dofollow آشنا کنیم. با استفاده از روش هایی که در زیر به شما خواهیم گفت، می توانید ارجاعات و فالوورهای با کیفیت بالا دریافت کنید. از شما می خواهم تا پایان این مقاله همراه من باشید.

1- گزارش تبلیغات

بهترین راه برای دریافت بک لینک، خرید رپورتاژ آگهی است. به این ترتیب به سایت هایی که تست بالایی دارند پول می دهید و از آنها می خواهید که لینک سایت شما را در محتوای خود قرار دهند. رپورتاژ آگهی در حال حاضر بهترین و موثرترین روش ایجاد لینک سایت است. در بسیاری از کلمات کلیدی، برای اینکه بتوانید رتبه بندی کنید، باید شروع به تولید و خرید گزارش کنید.

با توجه به اینکه بحث رپورتاژ آگهی بسیار مهم است مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

ما قطعا مقاله را توصیه می کنیم آموزش رپورتاژ آگهی ادامه مطلب

2- وبلاگ

یکی دیگر از راه های بسیار کاربردی برای دریافت بازخورد فالو، ایجاد وبلاگ در سایت های وبلاگ است. اکثر سایت های وبلاگ نویسی، لینک هایی که به شما می دهند کاملا دنبال می شوند. بنابراین با یافتن این سایت می توانید برای سایت خود بک لینک دریافت کنید. با یک جستجوی ساده می توانید تمام این سایت ها را پیدا کنید و برای خود لینک ایجاد کنید.

3- Social Bookmark

یکی دیگر از روش های عملی ایجاد پیوند در نشانک های اجتماعی. با عضویت در این سایت ها می توانید لینک خود را به سایت ارسال کنید. لینک هایی که در این سایت ها ارسال می کنید کاملا در دسترس هستند. با یک جستجوی ساده و لینک دادن به سایت خود می توانید به راحتی این سایت ها را پیدا کنید.

4- سایت های پروفایل

تعدادی سایت وجود دارد که به شما امکان می دهد با آنها یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری می توانید به قسمت ویرایش پروفایل رفته و لینکی به سایت خود اضافه کنید. برخی از این پیوندهایی که ایجاد می کنید دنبال می شوند و برخی دیگر خاتمه می یابند. با یک جستجوی ساده می توانید سایت های پروفایل لینک سازی را پیدا کنید.

سایت های لینک سازی زیر را پیدا کنید

راه های زیادی برای یافتن سایت هایی برای دریافت بک لینک وجود دارد. یکی از بهترین راه ها استفاده از ابزارهایی مانند moz و ahrefs است. فقط به سایت رقیب خود به این ابزارها لینک دهید. این ابزارها تمام ارجاعاتی را که رقبای شما انجام داده اند به شما نشان می دهند. به راحتی می توانید ببینید که آیا لینکی که رقبای شما ایجاد کرده اند، لینک فالو است یا بدون دنبال کردن!

شروع به ساخت لینک برای سایت خود کنید، جایی که رقبای شما پیوندهایی برای دنبال کردن ایجاد کرده اند. حتما یاد بگیرید که چگونه از این ابزار استفاده کنید.

نتیجه

یکی از مهم ترین عوامل در سئو خارج از سایت ساخت بک لینک های با کیفیت است. همانطور که در این مقاله گفتیم لینک بیلدینگ به دو نوع لینک فالو و بدون لینک دسته بندی می شود. شما به طور کامل یاد گرفته اید که بک لینک دنبال کردن و فالو کردن چیست و از کجا می توانید لینک سازی برای سایت خود را شروع کنید.

نکته بسیار مهم و کلیدی که می خواهم به شما بگویم این است که سعی کنید لینک سازی سایت خود را به صورت کاملا طبیعی شروع کنید. بسیاری از افراد فقط به دنبال دریافت بک لینک برای سایت خود هستند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید، می خواهم به شما بگویم که سخت در اشتباهید.

اگر تعداد لینک هایی که سایت شما را دنبال می کنند افزایش یابد، گوگل به راحتی تشخیص می دهد که شما برای سایت خود لینک ساخته اید و این کاملا طبیعی است. من می خواهم به شما بگویم که همانطور که لینک های فالو در سئو بسیار مهم هستند، بدون لینک فالو نیز اگر به طور طبیعی انجام شود بسیار موثر است.

در مرحله بعدی این مقاله حتما باید این کار را انجام دهید آموزش نحوه انجام بک لینک مطالعه کنید در مقاله نحوه ساخت بک لینک قدم به قدم یاد خواهید گرفت که چگونه در بسیاری از سایت ها لینک بسازید و می توانید لینک سایت خود را از سایت های معتبر دریافت کنید.

اگر در مورد لینک بیلدینگ سوالی دارید، در انتهای این مقاله از من بپرسید تا به طور کامل به سوال شما پاسخ دهم. منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید