بهترین دیالوگ های انیمه Hunter X Hunter از نگاه سایت فیگار


در این مقاله بهترین دیالوگ های انیمه Hunter X Hunter به شما معرفی می کنیم. با فیگور همراه باشید بهترین دیالوگ های انیمه Hunter X Hunter شناختن

به لطف داستان‌های متقاعدکننده و درس‌های ارزشمند زندگی، Hunter x Hunter اثر یوشیهیرو توگاشی یکی از بهترین انیمه‌های ساخته شده تا کنون در نظر گرفته می‌شود. این سریال همچنین دارای یک بازیگر متنوع از شخصیت‌ها است که یا به طرز تماشایی با هم برخورد می‌کنند یا در نهایت به نیروها می‌پیوندند. در حالی که سکانس های اکشن هیجان انگیز هستند، کلمات جذاب و افکار قابل توجهی که در نمایش منتقل می شود به همان اندازه قابل توجه است.

بهترین دیالوگ های انیمه Hunter X Hunter

ما بهترین دیالوگ های انیمه Hunter X Hunter را به شما معرفی می کنیم

می توانید ده مورد را فهرست کنید بهترین دیالوگ های انیمه Hunter X Hunter به لیست زیر نگاهی بیندازید:

مقالات اضافی:

محبوب ترین دیالوگ های برتر انیمه Hunter X Hunter

Hunter x Hunter به قدری ادامه داشته است که برای همیشه خود را به عنوان یک داستان انیمیشن مهم تثبیت کرده است. اما مهم‌تر از آن حضور شخصیت‌های بی‌شماری است – چه قهرمان‌ها، چه آنتاگونیست‌ها یا بی‌طرف‌ها- که اظهارات بی‌شماری درباره زندگی، جاه‌طلبی‌ها، انگیزه‌هایشان و دنیایی که در آن زندگی می‌کنند بیان می‌کنند.

“من از مرگ نمی ترسم. من فقط می ترسم که خشم من با گذشت زمان محو شود”

کوراپیکا

کوراپیکا بیشتر عمر خود را در عذاب انتقام گذرانده است، آتشی که مدام تهدید می کند او و هر چیزی را که در دست دارد نابود کند. با این حال، او حاضر نیست گذشته را رها کند، که با توجه به آنچه مردمش قبل از مرگ ناگوارش پشت سر گذاشته اند قابل درک است.

متأسفانه کوراپیکا معتقد است که از دست دادن جانش کمتر از کاهش نفرتی که نسبت به فانتوم ها احساس می کند ارزش دارد، اما این خشم است که او را به سمت بهترین نسخه ممکن از خود سوق می دهد. شاید روزی به آرامشی که لایقش است برسد.

“شما باید از انحرافات کوچک نهایت لذت را ببرید”

من رفتم

سخنان جین زمانی درست به نظر می رسد که شخصی شخصاً “انحرافاتی” را که در مورد آنها صحبت می کند تجربه کند. بیشتر مردم از نظر ذهنی زندگی خود را در یک مقطع زمانی مشخص ترسیم می کنند: رفتن به یک کالج خاص، یافتن یک شغل خاص، ازدواج در یک سن خاص و غیره.

سپس واقعیت به وجود می آید و متوجه می شویم که برخی چیزها طبق برنامه پیش نمی روند. با این حال، این بدان معنا نیست که همه امیدها از بین رفته است. این موضوع شکارچی x Hunter است و درسی است که واقعیت را در مثبت ترین نور منعکس می کند.

“قدرت در دست نااهلان چیزی جز تباهی به ارمغان نمی آورد”

اندازه گیری می کنیم

Meruem به عنوان Ant King Chimera دقیقاً “انسان” نیست، اما او سیاست را بهتر از بسیاری از افراد در Hunter x Hunter درک می کند. در عرض چند ثانیه، Merom می تواند دقیقاً تعیین کند که چقدر به سلسله مراتب انسان آسیب وارد شده است.

تبادل او با پاف همچنان به دنیای واقعی مرتبط است. بسیاری از رهبران ملی را می توان به عنوان آماتور طبقه بندی کرد، اما آنها از نردبان های سیاسی خاصی با کمک پول یا ارتباطات بالا رفته اند. ماروم فقط نگران است که انگشت استعاری که از دکمه هسته آویزان است متعلق به یک فرد معلول باشد.

“معماهای دروگر غمگین نیازی به پاسخگویی به کسی ندارد”

جالب ترین دیالوگ های انیمه Hunter X Hunter

زولدایک‌ها قناری، آمنه و گوتو را می‌فرستند تا کیلوآ را به خانه بیاورند وقتی هیسوکا را در جنگل انبوه کمین کرده‌اند. ویلان با خوشحالی اظهار داشت که هویت او قبل از شروع حملات کارتی افسانه ای برای آنها هیچ فایده ای ندارد.

سرعت گوتو در ابتدا به اندازه‌ای بالاست که هیسوکا را از خود دور نگه دارد، اما نشان می‌دهد که دومی بسیار قدرتمندتر از آن است که توسط Mere Butle متوقف شود. او مبارزه را با یک جناس غیر قابل ترجمه ژاپنی به نام «او-شیمای» به پایان می رساند. در نتیجه، راوی این نقل قول مرموز را به بیننده ارائه می دهد، درست زمانی که گوتو به فنا می رسد – مرگ به سراغ همه می آید و سؤالی نمی پرسد.

“پتانسیل انسان برای تکامل نامحدود است”

ایزاک نتر

ایزاک نترو نمونه بارز تفسیر الهام بخش خودش است. او طی سال ها تمرین سخت، توانایی های خود را به حداکثر رسانده است. انسان‌ها سال به سال به تکامل خود ادامه می‌دهند، پیشرفت‌های فن‌آوری به طور مکرر انجام می‌شود و هنجارهای اجتماعی دائماً در حال تغییر هستند.

کل بشریت دائماً در حال تغییر است که گاهی اوقات می تواند بیشتر به سمت جنبه های منفی متمایل شود. هر چقدر هم که ترسناک است، این منفی‌گرایی می‌تواند توسط کسانی ایجاد شود که به سادگی می‌خواهند کار خوبی انجام دهند. به هر حال، این تعادل، جهان را به چرخش در می آورد.

“عذرخواهی وعده ای است که دفعه بعد کارها را متفاوت انجام دهید و به قول خود عمل کنید”

من رفتم

اگرچه Ging Freecss در سراسر جهان به خاطر اینکه چنین پدر وحشتناکی است مورد تحقیر قرار می گیرد، او برخی از بهترین مرواریدهای خرد را در انیمه Hunter x Hunter ارائه می دهد. شاید برای جبران غیبت ظاهری او در زندگی پسرش، شخصیت او را اینگونه نوشته اند.

در هر صورت این جمله در مورد عذرخواهی بسیار عالی است. عذرخواهی باید فراتر از کلمه “متاسفم” باشد و به قولی تبدیل شود که شکسته نشود. با این حال، جینگ باید عذرخواهی جدی کند، اگرچه به نظر می رسد گون خیلی مشتاق است که پدر بی دقتش را ببخشد.

اژدهایان بی‌شماری که باریدند، خطرات کمتری نسبت به مردم در آسمان داشتند.

در طول حمله مشترک نترو و زنو به قصر مروم، دومی شیرجه نمادین اژدها خود را آغاز می کند و حملات تقریباً بی پایانی را انجام می دهد که ساختمان را با قدرت زیادی پر می کند. اما قدرت واقعی در اختیار دو پیرمرد، به خصوص آیزاک است. نترو، که تنها کسی است که می تواند به اندازه کافی با پادشاه مورچه بجنگد تا دزدکی از سم را به جدیدترین سلاح هسته ای خود وارد کند. نفرپیتو بلافاصله تهدیدی که توسط نترو و زنو ایجاد می شود را تشخیص می دهد، بنابراین آنها برای حمله عجله می کنند. وقت را تلف نمی کنند.

“وقتی می گویم درد ندارد، به این معنی است که می توانم آن را تحمل کنم”

کیلوا

کیلوا از بدو تولد بی وقفه برای قاتل بودن آموزش دیده است، بنابراین این نقل قول را می توان به معنای واقعی کلمه درباره او گفت. صرف نظر از این، این بیانیه برای کسانی که می توانند در سطح احساسی با آن طنین انداز شوند، واضح است. با توجه به اینکه زندگی مجموعه ای بی امان از فراز و نشیب است، توانایی مقابله با دومی بخش مهمی از تجربه انسان است.

با این حال، اعتراف به شکست و درخواست کمک هنگام عبور از خط به همان اندازه مهم است. مدتی طول می کشد تا کیلوا با دیگران گرم شود، اما در نهایت می فهمد که دوستی ارزش همه چیز را دارد – از جمله درد.

“تبدیل گنج به زباله فقط یک ثانیه طول می کشد”

هیسوکه

ضرب‌المثل معروف هیسوکا که می‌گوید: «سطل آشغال یک نفر گنج مرد دیگر است» ورق را می‌چرخاند و به مخاطب یادآوری می‌کند که گنج نیز می‌تواند در یک چشم به هم زدن تبدیل به زباله شود. فقط شخصی مانند هیسوکا می تواند چنین مشاهدات عمیقی را بیان کند.

هرچقدر هم چیزی خوب باشد، هر لحظه به راحتی ناپدید می شود. این یک بررسی واقعیت تلخ توسط یکی از مشکوک ترین شخصیت های سریال است. سپس دوباره، این دقیقاً همان چیزی است که هیسوکا را بهترین (یا بدترین، بسته به زمینه) می کند.

“اگر از دوستی که توانایی کمک به او را دارم غفلت کنم، آیا به او خیانت نمی کنم”

کیلوا

سیلوا رابطه نزدیکی با کیلوا دارد، پسری که قصد دارد جای او را به عنوان رئیس خانواده زولدیک بگیرد. در یک نقطه، او با شور و اشتیاق از پسرش می خواهد که قول دهد «هرگز به دوستانش خیانت نخواهد کرد».

البته این برخلاف دکترینی بود که ایلومی سعی کرده بود به برادر کوچکش القا کند که دوستی و وحشت نمی توانند دست به دست هم بدهند. با این حال، وقتی کیلوا متوجه می‌شود که غفلت از کسی که به او اهمیت می‌دهد مساوی با خیانت است، اولین قدم‌هایش را از فلسفه سخت و غیر عاطفی خانواده‌اش دور می‌کند.

شخصیت‌های مختلف نیروی محرکه‌ی سریال هستند و همه در جهت رسیدن به هدفی کار می‌کنند که معمولاً منجر به تبادل دیالوگ‌های جذاب می‌شود. خواه مشاهدات روشنگر یک شرور یا کلمات روشنگر شخصیت ها باشد، بسیاری از نقل قول های Hunter x Hunter به همان اندازه که تکان دهنده هستند معنادار هستند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید