بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه از دیدگاه سایت فیگار


همیشه شخصیت هایی در انیمه وجود دارند که محبوبیت بیشتری نسبت به بقیه دارند. با فیگور همراه باشید بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه شناختن

آمریکایی ها اغلب در ژاپن به شیوه ای بسیار خاص به تصویر کشیده می شوند که باعث می شود شخصیت های آمریکایی فوراً در انیمه قابل تشخیص باشند.

بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه را به شما معرفی می کنیم

می توانید ده مورد را فهرست کنید بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه به لیست زیر نگاهی بیندازید:

مقاله اضافی:

بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

حضور شخصیت های آمریکایی در انیمه غیرمعمول نیست و زمانی که این کار را انجام دهند، مشخص خواهد شد. چنین شخصیت هایی اغلب تا حد امکان متفاوت از بقیه بازیگران هستند – پر سر و صدا و پر هیاهو، با اعتماد به نفس، و احتمالا با موهای بور به تصویر کشیده شده اند.

اغلب اوقات چنین شخصیت هایی قرمز، سفید و آبی می پوشند یا حتی پرچم آمریکا را در جایی روی بدن خود به نمایش می گذارند. آنها همچنین به احتمال زیاد به آمریکایی بودنشان اشاره می کنند، گاهی اوقات مکرراً در هر فرصتی.

اگرچه در نگاه اول ممکن است فکر کنید که آمریکایی ها ممکن است آزرده شوند، اما این شخصیت ها اغلب محبوب ترین در بین بینندگان آمریکایی هستند.

به تصویر کشیدن آمریکایی ها می تواند آنقدر خسته کننده باشد که دوباره دوست داشتنی شود، و این در مورد اکثر این ده تا از بهترین شخصیت های انیمیشن آمریکایی صدق می کند. پس با ما همراه باشید محبوب ترین شخصیت های آمریکایی در انیمه برای معرفی شما

جیسون کرایسلر – بعد W

جیسون کرایسلر برترین مامور ریکاوری آمریکا است که با نام متواضع “قهرمان” کار می کند. کار او شامل به دست آوردن چیزهایی است که به عنوان سیم پیچ شناخته می شوند، دستگاه های ویژه ای که به طور تمیز و آسان انرژی نامحدود را از ابعاد W استخراج می کنند.

او یک میلیونر پلی بوی کلاسیک است که اغلب توسط زنان زیبا احاطه شده است. او برای به دست آوردن درآمدهای کلان دست به هر کاری می زند، اما بالاخره آدم بدی نیست. جیسون کرایسلر در لباس شخصیت خود، ماسک آبی با شنل قرمز و زره نقره‌ای به تن دارد که به او یک پالت رنگ بسیار آمریکایی می‌دهد.

دوتایی ماکسول-گوندام وینگ

Duo Maxwell خلبان گاندام Deathscythe در Gundam Wing است. او در واقع از مستعمره فضایی آمریکا است، نه آمریکای مناسب، بنابراین او در واقع تا حدودی از کلیشه منحرف می شود.

دوو بچه خوبی است که در زندگی اش مرگ زیادی دیده و بسته به ترجمه خود را خدای مرگ یا «ویرانگر بزرگ» می نامد. او با شخصیت اصلی سریال، هیرو یوی، دوست صمیمی است و به طور کلی فردی مهربان و دوست داشتنی است، البته فردی که می تواند به سرعت عصبانیت خود را از دست بدهد.

در یک چرخش غیرمعمول، Duo به یک کشیش مذهبی تبدیل می‌شود، چیزی که معمولاً با آمریکایی‌ها در انیمه مرتبط نیست.

آلفرد «آمریکا» جونز – Axis Powers Hetalia

به سختی می‌توان آمریکایی‌تر از یک نمایش انسان‌نما از کل کشور به دست آورد. او یک شخصیت قوی است که همیشه باید در مرکز توجه باشد و اغلب فریاد می زند “من قهرمان هستم!” و اگر کسی بر دستاوردهای خود نظارت نکند، انگیزه خود را برای عمل از دست می دهد.

آلفرد از خوردن غذاهای ناسالم به خصوص همبرگر لذت می برد، اگرچه ممکن است از وزن خود آگاه باشد. برنامه های او برای رویارویی با مشکلات می تواند کاملاً دیوانه کننده باشد، مانند ساخت یک ربات غول پیکر برای مبارزه با گرمایش زمین، اما او در نهایت به طور منظم روز را نجات می دهد.

بیشتر بخوانید:

10 تصویر قدرتمند ناروتو زن; از کونان تا کاگویا

ربکا “ریوی” لی–تالاب سیاه

ریو چینی-آمریکایی است، که او را برای انیمه های کلیشه ای آمریکایی کمی غیرمعمول می کند. ظاهر استاندارد او او را با شورت کوتاه و تاپ برهنه می بیند، زیرا شخصیت های آمریکایی به مراتب کمتر متواضع هستند. ریو همیشه شلوغ است، با دو تفنگ همیشه در پشت.

او به گستاخی و پر سر و صدایی معروف است و هم به شدت مشروب می‌نوشد و هم سیگار می‌کشد، بیشتر به عنوان راهی برای فرار از همه خشونت‌ها. با توجه به ماهیت مرداب سیاه، با این حال، او دقیقاً از آن دسته شخصیت هایی است که نه تنها می تواند زنده بماند، بلکه در این شرایط هرج و مرج و بنفش نیز رشد می کند.

“طلایی” رایان گلداسمیت – ببر و بانی

اگرچه گلدن رایان کاملاً آمریکایی نیست، او قهرمانی است که قبل از آمدن به استرنبیلد در خارج از کشور حرفه ای داشت. او دوست دارد نمایش بگذارد و حرکات پر زرق و برق زیادی دارد که از آنها برای جلب توجه به سمت خود استفاده می کند.

مانند اکثر افراد حاضر در این لیست، او پر سر و صدا است، به خصوص به دلیل توانایی چشمگیرش در دستکاری جاذبه. با این حال، وقتی دیگر شخصیت‌ها او را می‌شناسند، او ثابت می‌کند که خیلی بیشتر از آنچه انتظار می‌رود با احساساتش در ارتباط است و وقتی شرایط به آن نیاز دارد، همچنان یک قهرمان واقعی است.

!Bandit Keith–You-Gi-Oh

محبوب ترین شخصیت های آمریکایی در انیمه

Bandit Keith قهرمان هیولاهای دوئل ایالات متحده بود، اما پگاسوس علنا ​​او را شرمنده کرد و اکنون او به دنبال انتقام است. راهزن کیث به وضوح مرد خوبی نیست، زیرا نشان داده می شود که یوگی و دوستانش را به دام می اندازد، پازل هزاره را می دزدد و در طول دوئل تقلب می کند.

در یک نقطه او حتی پگاسوس را با اسلحه گروگان نگه می دارد، اگرچه اسلحه در دوبله انگلیسی حذف شده بود. پگاسوس حتی (به درستی) کیت را به خاطر دور شدن از یک قهرمان بودن مسخره می کند.

این قطعاً یکی از نمایش‌های منفی‌تر در این فهرست است، که نشان می‌دهد وقتی فرد بیش از حد از خود راضی می‌شود، چگونه خودخواهی رشد می‌کند، اما به دلیل میم‌هایی که سریال حول شخصیت می‌چرخد، محبوب است.

ستاره و راه راه – آکادمی قهرمان من

طرفداران این انیمه تا پایان فصل 6 با Stars and Stripes آشنا نشدند، اما او به محض ظاهر شدن، شخصیت اصلی است. قهرمان آمریکایی Stars and Stripes، که نام اصلی او کاتلین بیت است، اسکادران خود را از جت های جنگنده دارد که از دستورات او پیروی می کنند.

شخصیت او به او اجازه می دهد تا قوانینی را بر شرورها تحمیل کند و توانایی آنها را برای مبارزه به شدت محدود کند. Stars and Stripes تحت الحمایه All Might است و به محض اینکه می شنود که All Might درخواست کمک می کند، بدون اینکه حتی اجازه بگیرد به ژاپن می رود. او یک بیزاری کلاسیک آمریکایی از اقتدار، اعتماد به نفسی که از طریق سقف است، و قدرتی که نباید دست کم گرفته شود، دارد.

ستوان سرج – پوکمون

با توجه به نام مستعار “فلش آمریکایی” از نسل اول، ستوان سرژ در دنیای پوکمون یک چیز عجیب است. او ادعا می کند که در کنار پوکمون جنگیده است و تمایل دارد که نبردهای پوکمون را بسیار جدی بگیرد. در انیمه، ستوان سرژ مردی تنومند و تنومند است که بر فراز Ash می نشیند و به او اذیت می کند که پیکاچوی او توسعه نیافته است.

با این حال، لحن ستوان سرژ زمانی که آش و پیکاچو موفق می شوند احترام او را به دست آورند، به طرز چشمگیری تغییر می کند. در ظاهر بعدی، ستوان سرژ مبارزه خود با اش را ارزیابی می کند و داستان را برای مربیان باشگاهش تعریف می کند تا آنها را تشویق کند که حریفان خود را دست کم نگیرند.

Tessa Testarossa–Full Metal Panic

تسا کاپیتان زیردریایی Tuatha De Danaan و یکی از اعضای Mithril، یک سازمان ضد تروریستی است. تسا در اصل آمریکایی است، اما بیشتر در پایگاه های نظامی بزرگ شده است. گفته می شود که او یک معجزه است و توضیح می دهد که چگونه در سن جوانی کاپیتان زیردریایی است و به ساخت زیردریایی و هوش مصنوعی آن کمک کرده است.

تسا علاوه بر اینکه در زمان خاموشی با احساسات خود بسیار سریع عمل می کند، از بسیاری از کلیشه های آمریکایی رایج در انیمه اجتناب می کند. از بسیاری جهات، او بهترین چیزی است که آمریکا برای ارائه دارد: با استعداد، حرفه ای، باهوش و مجهز به قدرت آتش برای پشتیبانی از همه چیز.

بیشتر بخوانید:

باهوش ترین تبهکاران از انیمه Jujutsu Kaisen

جوزف جوستار – ماجراجویی عجیب جوجو

جوزف جوستار اگرچه از نظر فنی انگلیسی است، جوجوی آمریکایی است که در نیویورک معرفی شد و بیشتر عمر خود را در آنجا گذراند. یوسف با پدربزرگش جاناتان که سنگر نیکی و عدالت بود بسیار متفاوت است. از طرف دیگر جوزف کمی خودخواه، کمی ترسو (“تکنیک مخفی جوستار”) و کاملا فاحشه است.

این نقص ها جوزف را به شخصیتی کمتر دوست داشتنی تبدیل می کند، اما او را به یکی از محبوب ترین شخصیت های جوجو نیز تبدیل می کند. وقتی چیزی مهم در خط است، جوزف می‌تواند به سرعت جدی شود و کسانی که او را به جنگ سوق می‌دهند احتمالاً حتی در سنین پیری پشیمان می‌شوند.

بسیاری از این شخصیت‌های انیمه آمریکایی دارای شخصیت‌هایی هستند که دیدگاه ژاپنی نسبت به آمریکا به طور کلی و خالق اصلی به طور خاص را منعکس می‌کنند. آنها تمایل دارند بهترین و بدترین ویژگی های کلیشه ای آمریکایی را نشان دهند: قوی، خشن و خشن، اما همچنین وفادار، شجاع و آماده.

این انیمه های آمریکایی اغلب خودشان را ثابت می کنند. متحدان ارزشمند تا آخر، حتی اگر شخصیت اصلی در اولین ملاقات آنها را چندان دوست نداشته باشد. فهمیدن اینکه چرا آمریکایی ها شخصیت های آمریکایی را در انیمه دوست دارند سخت نیست، زیرا حتی تصویرهای منفی نیز شخصیت های پویا و فعالی هستند که به ندرت به عنوان توهین شخصی دیده می شوند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین شخصیت های آمریکایی در انیمه ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید