به‌روزرسانی رابط کاربری 6 برای سری گلکسی اس 23 به زودی منتشر خواهد شد


به گفته سامسونگ، قصد انتشار دارد به روز رسانی یک رابط کاربری 6 سری گلکسی S23 در هفته سوم جولای 2023 و طرفداران این گوشی به زودی آپدیت جدید را دریافت خواهند کرد.

طرفداران گوشی سامسونگ در حال حاضر منتظر عرضه هستند آپدیت اندروید 14 آنها در گوشی های هوشمند خود هستند. در همین راستا، گوگل اوایل سال جاری نسخه بتا سری جدید توسعه دهندگان اندروید را معرفی کرد و از آنجایی که سامسونگ برنامه دیگری برای انتشار نسخه های آزمایشی این سیستم عامل دارد، کاربران می توانند به روز رسانی یک رابط کاربری 6 سری گلکسی S23 آنها باید کمی بیشتر صبر کنند.

بیشتر بخوانید: آپدیت اندروید 14 و One UI 6 برای این محصولات سامسونگ منتشر خواهد شد

زمان انتشار به‌روزرسانی One UI 6 سری Galaxy S23

در چند روز اخیر خبری منتشر شده مبنی بر اینکه سامسونگ در حال تست نسخه بتا اندروید 14 و One UI 6 است و ظاهرا این نرم افزار در حال حاضر به ثبات خوبی دست یافته است و به عبارتی غول فناوری کره ای به زودی برنامه آزمایشی خود را آغاز خواهد کرد. .

با توجه به این نکته، برنامه آزمایشی سامسونگ ممکن است امسال زودتر از حد انتظار باشد. آغاز خواهد شد. به گفته Sammobile به روز رسانی یک رابط کاربری 6 از هفته سوم جولای 2023 برای گلکسی اس 23 منتشر خواهد شد و سپس سایر دستگاه های سازگار با این آپدیت نیز از نسخه بتا بهره مند خواهند شد.

بنابراین احتمالا سامسونگ در هفته سوم جولای امسال اولین نسخه بتا یک رابط کاربری 6 نسخه های سری گلکسی اس 23 و این به روز رسانی به تدریج برای سایر دستگاه های سازگار در دسترس خواهد بود. بنابراین همانطور که انتظار می رفت نسخه عمومی One UI 6 تا قبل از پایان سال 2023 برای گوشی های گلکسی سامسونگ عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد زمان انتشار به روز رسانی One UI 6 سری Galaxy S23 چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید اخبار فناوری موارد تکراری را پیگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید