به زودی می توانید مخاطبین WhatsApp خود را پیدا کنید


WhatsApp در حال کار بر روی به روز رسانی بعدی خود است. بر اساس شایعات، به زودی می توانید با استفاده از سیستم GPS گوشی های هوشمند، مخاطبین واتس اپ خود را پیدا کنید. این را می توان در چت های گروهی انجام داد، اما در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد.

ظاهراً امسال برنامه پیام‌رسانی فوری متعلق به فیس‌بوک شگفتی‌های زیادی را برای ما به ارمغان خواهد آورد، مانند گزینه ویرایش پیام‌ها یا حذف آن‌ها در صورت خوانده نشدن. همچنین شنیده شده است که واتس اپ می تواند در سال 2017 ما را با گزینه پاسخگویی به ایالت ها غافلگیر کند، کاری که تاکنون نمی توانیم انجام دهیم. ما می توانیم وضعیت همه مخاطبین خود را ببینیم، اما نمی توانیم با آنها تعامل داشته باشیم.

از طریق گزینه مکان یابی مخاطبین، کاربران گروه واتس اپ این امکان را خواهند داشت که با استفاده از نقشه ای که دائماً به روز می شود، بدانند کاربران گروه مذکور در کجا هستند.

اگرچه این ویژگی جدید ممکن است تا حدودی برای کاربران ناراحت کننده باشد، از آنجایی که هیچ کس دوست ندارد همیشه بداند کجا هستند، مشخص است که اختیاری خواهد بود. این بدان معنی است که اگر نمی خواهید آنها بدانند کجا هستید، فقط باید این گزینه را خاموش کنید.

در حال حاضر اعتقاد بر این است که گزینه قرار گرفتن توسط کاربران یک گروه به طور پیش فرض غیرفعال می شود. زمانی که کاربر تصمیم به فعال کردن آن بگیرد، به راحتی قادر به انجام آن خواهد بود. این امر از نفوذ و عدم حفظ حریم خصوصی برای کاربران جلوگیری می کند.

تاکنون، این آزمایش‌ها فقط به صورت داخلی انجام می‌شوند، بنابراین در حال حاضر نیازی به غرق شدن نداریم. آنچه ممکن است این است که زمانی که ما کمتر از آن انتظار داریم، به روز رسانی برای همه منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *