تحلیلگر معروف از رونمایی از نمایشگر هوشمند اپل خبر داد


او احتمالا بعد از مدتی شاهد افتتاحیه خواهد بود نمایشگر هوشمند اپل ما خواهیم بود؛ نمایشگری که از عملکرد iOS 17 استفاده می کند و واقعا هوشمند است.

مارک گورمن، تحلیلگر مشهور فناوری، این خبر را اعلام کرد نمایشگر هوشمند اپل در آینده ی نزدیک. این نمایشگر از قابلیت حالت استندبای سیستم عامل iOS 17 بهره می برد و از تراشه هوشمند درون آن بهره می برد. البته اطلاعاتی در مورد این نمایشگر هوشمند پیشتر منتشر شده بود و تقریبا می توان گفت که نمایشگر هوشمند اپل از نوع MiniLED خواهد بود.

بیشتر بخوانید: شورش اپل علیه اتحادیه اروپا: تغییر جدیدی در اپ استور اعمال نمی کنیم!

نمایشگر هوشمند اپل به زودی رونمایی خواهد شد

مارک گورمن، مدیر بلومبرگ، در آخرین نسخه از خبرنامه معروف PowerOn خود، گفت که این امکان وجود دارد که اپل قصد دارد یک صفحه نمایش جدید بسازد که از یک تراشه سفارشی مانند استودیو نمایشگر استفاده کند. بنابراین می تواند کاملا مستقل از مک عمل کند و در مواقعی که فعال نیست به عنوان یک نمایشگر هوشمند عمل کند.

مدتی است که شاهد شایعاتی در مورد نمایشگر جدید اپل هستیم. به عنوان مثال، شاید این برند در حال کار بر روی یک صفحه نمایش 27 اینچی مینی ال ای دی است که در واقع مدل جدیدی از صفحه نمایش گران قیمت Pro Display XDR خواهد بود و ویژگی هایی مانند دسترسی به دستیار سیری را ارائه می دهد.

به گفته The Verge، ویژگی جدید نمایشگر هوشمند اپل بسیار شبیه به ویژگی StandBy در iOS 17 خواهد بود. این ویژگی به آیفون‌ها اجازه می‌دهد ساعت‌ها و سایر موارد را در حالت افقی نمایش دهند و به عنوان یک نمایشگر هوشمند عمل کنند. در هنگام خواب، این ویژگی تا حدودی یادآور ساعت های زنگ دار است، رنگ قرمز مات را روی صفحه نمایش می دهد و البته ابزارهایی مانند کنترل خانه هوشمند را ارائه می دهد.

ویژگی StandBy مشابه چیزی است که سال گذشته شایعه شده بود به iPad اضافه شود. البته اپل این ویژگی را برای تبلت های خود در رویداد WWDC 2023 ارائه نکرده است و نمی دانیم که آیا در نسخه های بعدی iPadOS 17 در دسترس خواهد بود یا خیر.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد رونمایی از نمایشگر هوشمند اپل در آینده نزدیک چیست؟ نظرات خود را با تکراتو در بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید