ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت الکترونیکی شد؛ رونمایی از سامانه برخط ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت


ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت برای اولین بار به صورت کاملاً الکترونیکی انجام خواهد شد. در این خصوص سامانه برخط ثبت درخواست درخواست کارت سوخت هوشمند در دسترس قرار گرفت.

سامانه برخط ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت رونمایی شد. با رونمایی از این سامانه جدید، همه افرادی که فاقد کارت سوخت هوشمند بوده و یا کارت خود را به هر دلیلی گم کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به این سامانه درخواست خود را به صورت کاملاً آنلاین انجام دهند. لازم به ذکر است که در شیوه قبلی فرد متقاضی می‌بایست با در دست داشتن مدارک وسیله نقلیه و مدارک هویتی به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه می‌کرد.

بیشتر بخوانید: سوختگی 6 کودک با انفجار بالن‌های قرمز شهرداری ؛ خلاقیت خطرناک زاکانی و رفقا!

ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت آنلاین شد

حتماً می‌دانید که برای ثبت درخواست کارت سوخت هوشمند می‌بایست ابتدا با در دست داشتن مدارک لازم به دفاتر پلیس +10 مراجعه کرد. اما حالا با راه‌اندازی “سامانه برخط ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت” متقاضی می‌تواند به صورت کاملاً غیرحضوری درخواست خود را ثبت و کارت سوخت خود را درب منزل تحویل بگیرد.

این سامانه با همکاری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و همچنین پلیس راهور فراجا راه‌اندازی شده است.

البته آنطور که درخواست‌کنندگان کارت سوخت هوشمند و به خصوص افرادی که درخواست صدور کارت سوخت المثنی دارند، گفته‌اند، فرایند ثبت درخواست کارت سوخت پیچیده نیست و به راحتی قابل انجام است. اما موضوعی که موجب نارضایتی این افراد شده، تأخیر چندماهه در صدور کارت سوخت است که گاهی ممکن است تا یک سال نیز به طول انجامد. این مشکل نیز باید توسط دولت حل شود تا مردم به دسدسر نیفتند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد الکترونیکی شدن ثبت درخواست کارت سوخت هوشمند و عدم نیاز به دفاتر پلیس +10 چیست؟ لطفاً نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *