حراج تابلوها و تجهیزات توییتر ؛ آخرین یادگاری‌های پرنده آبی فروخته می‌شوند!


ایلان ماسک تصمیم به حراج تابلوها و تجهیزات توییتر گرفته است و قصد دارد آنها را بفروشد. آخرین یادگاری‌های پرنده کوچک آبی نیز پر کشیدند.

حراج تابلوها و تجهیزات توییتر توسط ایلان ماسک، آخرین مهر خداحافظی را بر بدنه پرنده کوچک آبی زد. آنطور که در خبرها آمده است، مالک ایکس (توییتر سابق) 584 کالا مربوط به توییتر قدیم را به حراج خواهد گذاشت تا بتواند بخشی از ضررهای مالی این شرکت را جبران کند. پیش‌تر نیز این مرد پرحاشیه اقدام به فروش برخی تجهیزات دیگر از دفتر کار توییتر کرده بود.

بیشتر بخوانید: تصاحب زوری آیدی‌های توییتر توسط ایلان ماسک ادامه دارد!

حراج تابلوها و تجهیزات توییتر توسط ایلان ماسک

ایلان ماسک در چند وقت گذشته مشغول تغییر توییتر به X بوده است و حالا این مولتی میلیاردر، تابلوهای ساختمان توییتر و برخی اقلام دیگر آن را تنها چند هفته پس از ری‌برند شرکت به حراج گذاشته است.

در مجموع 584 کالا که شامل میزهای قهوه‌خوری، نقاشی‌های رنگ روغن و تابلوهای پرنده معروف توییتر می‌شود در این حراجی که با نام «تغییر نام تجاری توییتر: حراج آنلاین یادگاری، آثار هنری، دارایی‌های اداری و موارد دیگر!» آغاز شده، به‌فروش می‌رسد.

کالاهایی که ایلان ماسک به حراجی گذاشته است

از زمان خرید این شبکه اجتماعی در سال گذشته، ماسک تلاش کرده تا به روش‌هایی مانند تعدیل نیروها، هزینه‌های توییتر را کاهش دهد و حالا به حراج گذاشتن لوازم آن ظاهراً بخش دیگری از این برنامه است.

دو نقاشی رنگ روغن نیز در این مجموعه وجود دارند که به حراج گذاشته شده‌اند. اولین نقاشی به عکس سلفی معروف «الن دی‌جنرس»، مجری و کمدین آمریکایی مربوط می‌شود که در مراسم اسکار سال 2014 گرفته شده بود. نقاش دیگر از باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده است که براساس تصویر به اشتراک گذاشته شده از زمان انتخاب مجددش در نوامبر 2012 کشیده شده است.

این مجموعه همچنین شامل برخی تجهیزات موسیقی می‌شود و از گیتار گرفته تا کیت‌درام و آمپلی‌فایر را می‌توان از طریق حراجی تصاحب کرد.

طبق گفته خانه حراج Heritage Global Partners، حداقل پیشنهاد برای هر یک از آیتم‌ها 25 دلار است. اولین پیشنهادها از 12 سپتامبر (21 شهریور) ارائه خواهد شد و قرار است دو روز بعد به پایان برسد.

ایلان ماسک پس از خرید 44 میلیارد دلاری توییتر تصمیم گرفت تا به‌عنوان بخشی از برنامه‌های خود هزینه‌های این شرکت را کاهش دهد. از زمان خرید توییتر، او افراد زیادی را اخراج کرده است و همچنین نحوه تأیید حساب‌ها را به کل تغییر داده است. اوایل این ماه نیز لوگوی توییتر رسماً از نماد پرنده به حرف ایکس (X) تغییر پیدا کرد تا ماسک رسماً برنامه‌های خود برای ایجاد برنامه‌ای «برای همه‌چیز» را آغاز کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره تصمیم ایلان ماسک برای حراج تابلوها و تجهیزات توییتر چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید