دلایل اجاره فضای همکار – وبلاگ خدمات


کار مشترک روشی از کار است که در آن متخصصان مستقل، فریلنسرها، کارآفرینان و بازرگانان که به یک شرکت یا همان بخش تعلق ندارند، فضای کاری مشابهی دارند. دلایل زیادی وجود دارد که می تواند باعث شود بخواهید فعالیت کاری خود را در فضای Coworking توسعه دهید.

از خدمات، ما می خواهیم همه این دلایل را در سه خلاصه کنیم:
صرفه جویی در هزینه

اجاره فضای همکار گزینه ای بسیار ارزان تر از اجاره دفتر کار و تطبیق آن با فعالیت شماست. حتی می تواند ارزان تر از پرداخت قبوض برق، آب، اینترنت و غیره باشد. در صورتی که انتخاب می کنید از خانه کار کنید.

علاوه بر این، فضاهای Coworking را می توان برای سال ها، ماه ها، هفته ها، روزها و حتی ساعت ها اجاره کرد. در حالی که اگر بخواهید دفتر اجاره کنید، طبیعی است که علاوه بر پرداخت ضمانت، حداقل یک سال را امضا کنید.

از طرفی معمول است که فضاهای Coworking مجهز به کامپیوتر، پرینتر، کافه تریا… قیمتی که می پردازید شامل خدماتی مانند آب، برق، اینترنت، نظافت، امنیت و … نیز می شود. به طور خلاصه، شما می توانید روی یک فضای 100٪ حرفه ای، موقعیت مکانی مناسب و با ساعات کاری انعطاف پذیر، با قیمت بسیار رقابتی حساب کنید.

محیط زیست

بیشتر کارآفرینانی که تصمیم می‌گیرند در یک فضای Coworking مستقر شوند، این کار را برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها انجام می‌دهند، اما برای محیطی که پیدا می‌کنند می‌مانند. اول از همه، فضاهای Coworking اتاق های مختلفی دارند.

از یک طرف، دفاتری را خواهید دید که می توانند مشترک یا خصوصی باشند، برای کسانی که ترجیح می دهند در سکوت کار کنند. از سوی دیگر، می‌توانید اتاق‌های معمولی مانند یک کافه تریا، یک آشپزخانه کوچک، یک اتاق جلسه یا اتاقی با مبل‌هایی را بیابید که به تعامل بین همکاران کمک می‌کند. تعامل با سایر کارگران برای به اشتراک گذاشتن دانش در میان شما مهم است که می تواند شما را در کارتان الهام بخشد.

همچنین می‌توانید کسب‌وکار خود را عمومی کنید و شبکه مخاطبین خود را گسترش دهید، که به نفع ایجاد پروژه‌های جدید خواهد بود. می‌توان نتیجه گرفت که کار مشترک راه خوبی برای پایان دادن به انزوای شغلی است. این به شما کمک می کند تا به لطف همکاری با بقیه همکاران، روز به روز خود را بهتر انجام دهید.

انضباط

در نهایت، Coworking همچنین به بهبود بهره وری شما در محل کار کمک می کند. با کار در یک دفتر با سایر متخصصان، مزاحمت هایی را که می تواند در خانه وجود داشته باشد، پیدا نخواهید کرد. علاوه بر این، تنظیم یک برنامه کاری و روتین برای خود آسان تر خواهد بود، که به شما کمک می کند زندگی شخصی خود را با کار خود هماهنگ کنید.

اگر به دنبال چیزی فراتر از کامپیوتر، تلفن و صندلی برای انجام فعالیت حرفه ای خود هستید، بدون شک Coworking همان چیزی است که به آن نیاز دارید. شما می توانید بهترین فضاهای Coworking را در سرویس ها پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید