روش کسب درآمد از طریق طراحی سایت

اگر صاحب کسب و کار هستید. وب سایت شما یکی از مهم ترین ابزارهایی است که برای جذب مشتریان بیشتر و بازدیدکنندگان بهتر در اختیار دارید.

بنابراین چه چیزی یک وب سایت خوب را از یک وب سایت بد یا حتی یک وب سایت خوب را از یک وب سایت عالی جدا می کند؟

در حال حاضر با وجود تعداد زیاد شرکت های طراحی سایت در تهران که به ارائه خدمات طراحی سایت می پردازند، انتخاب شرکتی که می خواهد بهترین خدمات را برای کسب و کار شما ارائه دهد بسیار دشوار خواهد بود.

در این مقاله با ویژگی های یک طراحی وب سایت خوب آشنا می شوید و در مورد اینکه چرا باید در طراحی سایت سرمایه گذاری کنید و اینکه چگونه این طراحی وب سایت برای سال های آینده برای کسب و کار شما موثر خواهد بود صحبت خواهیم کرد.

طراحی بصری وب سایت

انسان ها موجودات بصری هستند و استفاده از گرافیک ها، رنگ ها و فونت های عالی راهی عالی برای جذاب تر کردن وب سایت شماست.

یک وب سایت می تواند بازدید کننده و مشتری بالقوه شما را در یک دهم ثانیه تحت تاثیر قرار دهد. در واقع هدف از طراحی بصری ایجاد جذابیت و امکانات زیبایی شناختی در طراحی سایت است که شرکت های طراحی سایت از طریق تصویرسازی، تایپوگرافی، فضا، چیدمان و رنگ مناسب وب سایت ایجاد می کنند.

ناوبری طراحی سایت

وب سایت باید به راحتی قابل پیمایش باشد و آیتم های منو باید به راحتی در هر صفحه قابل دسترسی باشد. کاربر باید دقیقا بداند که در کجای وب سایت قرار دارد و به راحتی به جایی که می خواهد باشد دسترسی کامل داشته باشد.

نقشه یا وب سایت ایده بسیار خوبی است که در صورت نیاز می توان از آن استفاده کرد. این به نظر اساسی می رسد، اما بیشتر وب سایت ها را می توان در این زمینه بهبود بخشید.

طراحی وب سایت کاربر پسند

وب سایت کاربرپسند صفحه ای حرفه ای است که هر کاربری می تواند به راحتی با بارگذاری و ناوبری سریع از وب سایت شما بازدید کند.

یک شرکت طراحی سایت باید بداند که کاربرپسند بودن برای موفقیت هر وب سایتی حیاتی است و نباید از آن غافل شد. این ویژگی خوب می تواند عملکرد وب سایت شما را بهبود بخشد و شانس موفقیت شما را در فروش و درآمد کسب و کار افزایش دهد.

محتوای وب سایت

محتوای وب به محتوای متنی، صوتی یا بصری ارائه شده در یک وب سایت اشاره دارد. محتوا بخش اصلی و خلاقانه وب سایت محسوب می شود که نه تنها نقش مهمی در موقعیت یابی در موتور جستجوی گوگل دارد.

در عوض، این دلیلی است که بیشتر بازدیدکنندگان وب سایت شما را در وهله اول جستجو می کنند.

خدمات سئو برای وب سایت ها

افزایش فروش و کسب درآمد از طریق طراحی سایت

سئو مهم ترین و مقرون به صرفه ترین کانال بازاریابی برای وب سایت است که علاوه بر افزایش بازدید، فروش را نیز به دنبال دارد.به طور متوسط ​​45 درصد از بازدیدهای وب سایت فروشگاهی در دنیا از طریق جستجوی کاربران در گوگل انجام می شود و تقریباً 40 درصد از فروش به صورت ماهانه انجام می شود.

به همین دلیل انجام خدمات سئو در سایت باعث افزایش بازدید و مخاطبان سایت می شود که می تواند بر اساس اهداف مختلفی از جمله فروش، ارائه خدمات، برندسازی و … باشد.

طراحی سایت ریسپانسیو

فکر کنید چند بار محتوای یک سایت را در تلفن همراه خود بررسی کرده اید، مطمئناً همه ما به وب سایتی رسیدیم که برای خواندن محتوای صفحه مجبور بودیم اسکرول کنیم و برای خواندن مطالب به زحمت افتادیم. کار مثل یک سردرد بد است.

آمارها نشان می دهد که 85 درصد از بزرگسالان معتقدند که یک وب سایت باید در دستگاه تلفن همراه به همان اندازه که در رایانه رومیزی ظاهر می شود، خوب به نظر برسد.

باید مطمئن شوید که صفحه نمایش با عرض پیکسل دستگاه‌هایی که می‌توانید وب‌سایت را روی آن‌ها مشاهده کنید، تنظیم می‌شود، خواه رایانه رومیزی، تلفن هوشمند یا iPad باشد. همیشه قبل از شروع، مطمئن شوید که وب‌سایت شما برای موبایل سازگار است.

فراخوانی برای اقدام

هدف شما از ساخت وب سایت چیست؟ اگر می‌خواهید یک برداشت اولیه خوب و معتبر داشته باشید، اما اگر هنوز انتظار دارید که آنها عمل کنند! خوب، برای انجام این کار، باید به آنها یادآوری کنید و با یک فراخوان برای اقدام (CTA) که شامل دکمه هایی مانند دانلود، ادامه مطلب، تماس با ما و غیره است که در همه جای وب سایت قابل مشاهده هستند، این کار را برای آنها آسان کنید. هستند

سرعت بارگذاری سایت

انتظار بیش از حد برای بارگذاری یک وب سایت باعث از دست دادن بازدیدکنندگان می شود. تقریبا نیمی از بازدیدکنندگان انتظار دارند که یک سایت در 2 ثانیه یا کمتر بارگذاری شود.

هرچه سرعت بارگذاری صفحه بیشتر باشد، احتمال افزایش و بهبود نرخ تبدیل بازدیدکننده به خریدار بیشتر است تحقیقات نشان می‌دهد که هر 1 ثانیه تاخیر در بارگذاری سایت، نرخ تبدیل را تا 25% کاهش می‌دهد.

نرخ کلیک وب سایت

وب سایت شما می تواند با گسترش آگاهی از تمامی خدماتی که در وب سایت ارائه می دهید، مهمترین عامل در جذب مشتریان به کسب و کار شما باشد.

به روشی آسان و دلپذیر می توانید نرخ تبدیل وب سایت خود را افزایش دهید و به pe دست پیدا کنید این تضمین می کند که نتایج نهایی به موقع ارائه می شود.

در برنامه زمانبندی پروژه وب سایت باید مهمترین معیارهایی که مراحل اصلی طراحی وب سایت را نشان می دهند ذکر کند و به هر مرحله از پروژه باید مدت زمان مشخصی داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید