رونمایی از کارتخوان سوخت ایرانی ؛ نوسازی 2500 دستگاه کارتخوان


بالاخره پس از 1 سال تلاش، کارتخوان سوخت ایرانی ویژه بکارگیری در جایگاه‌های سوخت رونمایی شد. این دستگاه توسط یکی از شرکت‌های ایرانی تولید شده است.

اولین کارتخوان سوخت ایرانی ساخته و رونمایی شد. این دستگاه که قرار است جایگزین 2500 کارتخوان فرسوده در جایگاه‌های سوخت ایران شود، توسط شرکت یاور همگامان کویر یزد تولید شده است. گفتنی‌ست که این دستگاه مراحل آزمایش و تست فنی را با موفقیت پشت سر گذاشته و به زودی جایگزین این 2500 کارتخوان سوخت خواهد شد. ظاهراً شرکت‌های ایرانی به توانمندی ساخت اینگونه دستگاه‌ها رسیده‌ و روند بومی‌سازی در حال پیشرفت است.

بیشتر بخوانید: وزارت کشور، مجوز واردات خودرو دریافت کرد؛ واردات 2هزار دستگاه خودرو جدید

کارتخوان سوخت ایرانی به زودی جایگزین کارتخوان‌های فرسوده می‌شود

محمد صادقی مدیر سامانه هوشمند سوخت در آئین رونمایی و انعقاد توافق نامه کارت خوان‌های ساخت داخل هوشمند سوخت گفت: «۲۵۰۰ کارت خوان فعلی در مجاری عرضه، دچار فرسودگی هستند و انقضای زمان عمر آنها رسیده، لازم بود با کارتخوان‌های جدید جایگزین شوند که توانمندی شرکت‌های داخلی برای تولید کارت‌خوان به اثبات رسیده است.»

وی ادامه داد:

نزدیک به یک سال است که با این شرکت‌ها همکاری می‌کنیم و تست‌های عملیاتی آن در شیراز و یزد به صورت پایلوت در مدار هستند و تست آزمایشی کارتخوان‌های تولید داخل با موفقیت انجام شده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص ساخت دستگاه کارتخوان سوخت ایرانی چیست؟ لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید