شخصیت های ناروتو که ساسکه را می توانند شکست دهند


شخصیت های ناروتو که ساسکه را می توانند شکست دهند کاراکترهای بسیار قدرتمندی هستند و دارای توانایی‌های خارق‌العاده‌ای می‌باشند.

ساسکه اوچیها همیشه یکی از ماهرترین نینجاهای ناروتو، یکی از بهترین انیمه های سینمایی بوده است و در پایان این سری، قدرت او در حد یک اوتسوتسوکی بود. او همچنین در بوروتو، یکی از بهترین انیمه های سینمایی جدید نیز حضور دارد. ساسکه به لطف تسلطش بر شارینگان، می‌تواند حرکات دشمنش را بخواند و با پیشروی سریال، مانگکیو شارینگان ابدی و رینگان را به دست آورد که به توانایی‌هایی دست یافت که به او اجازه می‌داد تا با برخی از قوی‌ترین شخصیت‌های ناروتو مبارزه کند و آنها شکست دهد.

شخصیت های ناروتو که ساسکه را می توانند شکست دهند

شخصیت های Naruto که ساسکه را می توانند شکست دهند

شما می‌توانید فهرست شخصیت های ناروتو که ساسکه را می توانند شکست دهند را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالات مکمل:

شخصیت های ناروتو که ساسکه را می توانند شکست دهند

ساسکه در تکنیک‌های Fire و Lightning Release برتری دارد و می‌تواند هر چیزی را با آماتراسو خود بسوزاند. با Rinnegan خود، او می‌تواند فوراً با حریف خود یا یک شی جا به جا شود. او همچنین می‌تواند تمام نینجوتسوها را جذب کند. Susanoo قدرتمند ساسکه از او در برابر حملات محافظت می‌کند و شمشیر آن می‌تواند همه چیز را از بین ببرد. تنها تعداد بسیار کمی از نینجاها وجود دارند که می‌توانند او را شکست دهند. پس در ادامه همراه ما بمانید تا با کاراکتر های ناروتو که ساسکه را می توانند شکست دهند آشنا شوید.

Hashirama Senju

شخصیت های ناروتو که ساسکه را می توانند شکست دهند

در ابتدای مقاله شخصیت های ناروتو که ساسکه را می توانند شکست دهند ، درست است که بزرگترین شکست هاشیراما ناتوانی او در نجات مادارا بود، اما او توانست اوچیها افسانه‌ای را در دره پایان شکست دهد. هاشیراما ده‌ها سال پیش درگذشت، اما هنوز به عنوان یک خدای نینجا در نظر گرفته می‌شود که می‌تواند بدون استفاده از علائم دست خود را درمان کند.

هاشیراما می‌تواند از Sage Mode استفاده کند که به مبارزه با رینگان ساسکه کمک می‌کند، و Wood Release او می‌تواند تکنیک‌هایی را آزاد کند که ساسکه را شکست می‌دهد. Wood Release همچنین به هاشیراما اجازه می‌دهد تا چاکرای دشمن خود را تخلیه کند. با جوتسو Sage Art Wood Release: True Several Thousand Hands، هاشیراما یک مجسمه تایتانیک هزار دستی را احضار می‌کند که می‌تواند به راحتی بر سوسانوی عالی ساسکه غلبه کند.

Mu

شخصیت های ناروتو قوی تر از Sasuke

مو دومین Tsuchikage دهکده سنگی بود و او توانست از جوستوی اتمی استفاده کند. این جوتسو نسخه متفاوتی از Dust Release است و به مو اجازه می‌دهد تا اجسام سه بعدی ایجاد کند که می‌توانند با سرعت بالا شلیک شوند. هنگامی که این اجسام به هدف خود می‌رسند، به سرعت منبسط می‌شوند و هر چیزی که در داخل آن گیر افتاده است را از بین می‌برد.

اگر ساسکه در آخرین ثانیه توسط اوبیتو نجات نمی‌یافت، این جوتسو او را در پنج سامیت شکست می‌داد. چیزی که مو را حتی خطرناک‌تر می‌کند این واقعیت است که او یک توانایی ذاتی دارد که حضور او را کاملاً پنهان می‌کند، از جمله چاکرایش، به این معنی که ساسکه نمی‌تواند به موقع واکنش نشان دهد.

3rd Raikage

3rd Raikage

سومین رایکاگه قوی‌ترین نینجا در تاریخ دهکده ابری در نظر گرفته می‌شود، و این واقعیتی است که او می‌توانست با هشت دم قدرتمند در حدی مساوی مبارزه کند. او همچنین توانست به تنهایی چندین روز با ارتشی متشکل از 10000 نینجا دشمن مبارزه کند.

با استفاده از حالت رعد و برق چاکرا، ویژگی‌های فیزیکی Raikage به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد تا جایی که او می‌تواند از Amaterasu ساسکه فرار کند. هنگامی که رایکاگه چاکرای خود را روی یک انگشت متمرکز می‌کند، نیزه قدرتمندی را ایجاد می‌کند که می‌تواند به زره سوسانو ساسکه نفوذ کند.

Shisui Uchiha

Shisui Uchiha

برخی شیسوی را ماهرترین اوچیها در نسل خود می‌دانستند و او بر تکنیک فلیکر بدن تا حدی تسلط داشت که هیچ اثری از حضورش باقی نمی‌گذاشت. سرعت و تحرک او به حدی بود که هیچ کس نمی‌توانست تشخیص دهد که او کجا دوباره ظاهر می‌شود.

در یک مبارزه واقعی، ساسکه بر شیسویی برتری دارد، اما شیسویی صاحب کوتواماتسوکامی است. شیسویی این گنجوتسو قدرتمند را زمانی به دست آورد که مانگکیو شارینگان خود را بیدار کرد، و این یک شکل ظریف کنترل ذهن است. اگر شیسویی از این گنجوتسو استفاده کند، می‌تواند ساسکه را تسلیم کند یا او را به دام گنجوتسو خود بیاندازد و از دیدگاه ساسکه، این اقدامات نتیجه اراده آزاد خود او خواهد بود.

Might Guy

Might Guy

ممکن است گای مهارت زیادی در مورد گنجوتسو و نینجوتسو نداشته باشد، اما هیچ کس نمی‌تواند مهارت او را در تایجوتسو انکار کند. در طول دوره آموزشی، او توانایی باز کردن تمام هشت دروازه داخلی را به دست آورد و اگر همه آنها را باز کند، برای مدت کوتاهی از پنج کاگه نیز قدرتمندتر می‌شود.

گای در طول چهارمین جنگ بزرگ نینجا از این توانایی علیه مادارا استفاده کرد و نزدیک بود اوچیها افسانه‌ای را بکشد. مادارا فقط به این دلیل زنده ماند که در آن زمان جینچوریکی 10 دم بود و بازسازی خدایی داشت. ساسکه چنین بازسازی را ندارد، بنابراین او نمی‌تواند از قوی‌ترین حمله گای جان سالم به در ببرد.

Minato Namikaze

Minato Namikaze

میناتو به «فلاش زرد برگ» معروف بود و به دلیل تسلطش بر تکنیک خدای رعد و برق پرنده، این لقب را به خود اختصاص داد. به لطف این تکنیک، او یکی از سریع‌ترین شخصیت‌ انیمه به حساب می‌آمد و کشورهای دیگر به نیروهای خود دستور می‌دادند در صورت حضور او در میدان نبرد، عقب نشینی کنند.

میناتو کونای‌های تخصصی را در سراسر میدان نبرد پرتاب می‌کند و او می‌تواند فوراً به هر یک از این کونای‌ها تله پورت کند زیرا فرمول جوتسو روی آنها نوشته شده‌اند. حتی با قدرت باورنکردنی خود، ساسکه نمی‌تواند با حرکاتش میناتو را شکست دهد. اگر میناتو فرمول را روی ساسکه قرار دهد، می‌تواند در هر زمان به او تله پورت کند، و حتی سوسانو او نیز نمی‌تواند جلوی این تکنیک را بگیرد.

Pain

Pain

بسیاری از طرفداران ناروتو Pain را به عنوان یک شرور عالی می‌شناسند که با توجه به سابقه و قدرت او مشخص است که چرا طرفداران این باور را دارند. مانند ساسکه، او رینگان را در اختیار داشت، اما تسلط او بر این توانایی بسیار بیشتر بود. ساسکه فقط از تکنیک انتقال از راه دور و برخی از توانایی‌های Deva Path استفاده کرده است.

درد و شش بدنش می‌توانستند ارتشی از موجودات را احضار کنند، نینجوتسو را جذب کنند، و یکی از آنها حتی می‌توانست روح افراد دیگر را بیرون بکشد. بدن دیگری از پین می‌تواند اجساد دیگر بدن‌ها را به طور کامل شفا دهد و بدن دیگری می‌تواند موشک‌های بالستیک واقعی تولید کند که می‌تواند به سوسانو آسیب برساند. All Mighty Push توانایی اوج رینگان است و Pain از آن برای تخریب دهکده برگ استفاده کرد.

Madara Uchiha

Madara Uchiha

مادارا اوچیها یک نینجا افسانه‌ای با مهارت و چاکرا بسیار زیاد است و در طول چهارمین جنگ بزرگ نینجا، او ثابت کرد که از ساسکه قوی‌تر می‌باشد. او تجربه جنگی بسیار بیشتری دارد، و نینجوتسوی سبک آتش او به اندازه کافی قدرتمند بود که کل میدان جنگ را در آتش غوطه ور کند.

مادارا همه توانایی‌های شناخته شده مانگکیو شارینگان را درک می‌کرد و می‌دانست که چگونه از رینگان استفاده کند زیرا او کسی بود که به توانایی رینگان را به Pain داد. اگر ناروتو در طول جنگ حضور نداشت، مادارا می‌توانست از Limbo برای شکست دادن ساسکه استفاده کند، زیرا ساسکه از حالت Sage Mode استفاده نمی‌کند.

Hagoromo Otsusuki

Hagoromo Otsusuki

Sage of the Six Paths، هاگورومو اوتسوسوکی و برادر دوقلویش هامورا اولین افرادی در جهان بودند که با چاکرا متولد شدند و این چاکرا دارای قدرت بسیار زیادی بود. بسیاری معتقدند که او پدر دنیای نینجا است، که به این معنی می‌باشد که او چیزهایی را می‌داند که ساسکه حتی نمی‌تواند درک کند.

او نه تنها اولین جینچوریکی برای ده دم پس از شکست دادن مادرش کاگویا بود، بلکه خالق تمام موجودات دم دار می‌باشد. با توجه به تمام دستاوردهای او و قدرت بیکرانش، می‌توان حدس زد که هاگورومو می‌تواند ساسکه را به راحتی شکست دهد.

Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki

در انتهای مقاله شخصیت های ناروتو که ساسکه را می توانند شکست دهند ، ناروتو و ساسکه سال‌ها با هم دوست و رقیب یکدیگر بودند و برای آخرین بار پس از جنگ در دره پایان جنگیدند. ساسکه شکست را پذیرفت، اما مبارزه از نظر فنی با تساوی به پایان رسید. در سال‌های بعد، هر دو از نظر مهارت و قدرت رشد کرده‌اند، اما ناروتو همیشه بر ساسکه برتری داشته است.

حالت Sage Mode و Tailed Beast ناروتو به او این امکان را می‌دهد که با ساسکه به صورت برابر مبارزه کند، اما اگر ناروتو از حالت Baryon Mode استفاده می‌کرد، مبارزه در چند ثانیه به پایان می‌رسید. این حالت چاکرای کوراما را مصرف می‌کند تا زمانی که نیروی زندگی او تمام شود، و به ناروتو قدرت و سرعت غیر قابل تصوری می‌دهد تا بر موجوداتی خداگونه مانند ایشیکی اوتسوتسوکی تسلط یابد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار شخصیت های ناروتو که ساسکه را می توانند شکست دهند سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید