شرکت کنندگان در آموزش دانش و فناوری صبحگاهی برای ورود به بازار کار ICT ارزیابی شدند


مربیان منتخب مجتمع علم و فناوری بامد در رقابتی برای ورود به بازار کار فناوری اطلاعات و ارتباطات به رقابت پرداختند.

 

 

من گزارش میدم روابط عمومی مجتمع علم و فناوری بامد روز دوشنبه 5 آذرماه، 13 نفر از فینالیست های بوت کمپ برنامه نویسی ++C به صورت گروهی دو نفره در مسابقه ای که در مجتمع بامد با همکاری شرکت ارتباط راستافن برگزار شد، به رقابت پرداختند.

 

 

هدف از برگزاری این مسابقه ارزیابی و آزمون سرعت عمل، قدرت تحلیل و حل مسئله در بین شرکت کنندگان است که نتیجه آن یکی از معیارهای تاثیرگذار در انتصاب آنها خواهد بود.

ملیحه سرکاری مسئول دوره های آموزشی رایگان بامد در این باره توضیح داد: حدود 70 داوطلب بوت کمپ C++ در مصاحبه عمومی و فنی شرکت کردند و از این تعداد 13 نفر به عنوان فرصت شغلی انتخاب و تایید شدند.

وی افزود: برای این افراد یک دوره پروژه محور پیشرفته سه ماهه (100 ساعت) با همکاری شرکت راستافن ارتباط برگزار می شود که بر اساس الزامات فنی این شرکت بوده و دانشجویان را به عنوان سرکار قرار می دهد. در سریع ترین زمان ممکن
وی گفت: پس از گذراندن نیمی از بوت کمپ فوق و ارزیابی عملکرد دانشجویان، این افراد می توانند پس از مصاحبه به صورت رسمی در شرکت ارتباط راستافن مشغول به کار شوند که در نتیجه هزینه های آموزشی آنها رایگان خواهد بود و به عبارتی می توانند به صورت رسمی در شرکت ارتباط راستافن مشغول به کار شوند. بورسیه تحصیلی دریافت خواهد کرد.

 

 

 

The post رتبه بندی بوت کمپرهای علم و فناوری بامد برای ورود به بازار کار ICT appeared first on علم و فناوری بامد. به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید