صفحه خوشامدگویی One UI 6 ؛ خلاقیت تیم توسعه نرم‌افزار دیدنی‌ست!


سامسونگ نسخه رسمی One UI 6 را در 5 روز گذشته برای هشت مدل گلکسی منتشر کرده و کاربران با بروزرسانی گوشی خود، با یک صفحه خوشامدگویی One UI 6 مواجه شده‌اند.

سامسونگ پیش از این هیچوقت صفحه خوشامدگویی برای آپدیت‌های One UI قبلی استفاده نکرده بود اما حالا هم که این کار را کرده، مورد تمسخر مردم قرار گرفته است چرا که این صفحه خوشامدگویی One UI 6 بسیار ساده و ابتدایی است.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


صفحه خوشامدگویی One UI 6 ؛ خلاقیت تیم توسعه نرم‌افزار دیدنی‌ست!

یکی از کاربران گوشی Galaxy Z Flip 5 پس از آپدیت دستگاه خود و روشن شدنش، با یک صفحه خوش آمدگویی ساده مواجه شده است که در تصویر زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

سامسونگ هیچ‌گاه از صفحه خوش آمدگویی در نسخه‌های قبلی One UI استفاده نکرده است و به نظر می‌رسد که یکی از اعضای تیم توسعه نرم‌افزار آن در آخرین لحظه تصمیم به چنین خلاقیتی گرفته و سریع آن را آماده کرده است.

این پیام را هر کسی که گوشی خود را به One UI 6 آپدیت کند، مشاهده خواهد کرد. اما سوالی که پیش می‌آید این است: آیا این کار ضرورتی داشته؟ و چرا شرکت حداقل از این صفحه خوشامدگویی برای اشاره به قابلیت‌های جدید که کاربران با این به‌روزرسانی سیستم عامل دریافت می‌کنند، استفاده نکرده است؟

آنچه این موضوع را بدتر می‌کند این است که سامسونگ نیز مانند آیفون، یک برنامه Tips دارد که در واقع یک راهنمای تصویری بوده که قابلیت‌های جدید آخرین نسخه One UI را ارائه می‌دهد. با این حال، در حالی که آیفون‌ها اعلانی از برنامه Tips نمایش می‌دهند و کاربر را درباره قابلیت‌های جدید پس از نصب یک به‌روزرسانی iOS مطلع می‌کنند، سامسونگ تنها یک پیام خوش آمدگویی ساده را نمایش می‌دهد که تنها نشان می‌دهد سیستم شما آپدیت شده است و هیچ راهنمایی برای کشف ویژگی‌های جدید One UI 6 نیست.

اگر کاربر قبل از شروع آپدیت، لیست تغییرات را بررسی نکند، می‌بایست پس از آپدیت ویژگی‌های جدید را خودش کشف کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما کاربران تکراتو درباره این صفحه خوشامدگویی One UI 6 چیست؟ آیا گوشی شما این به روزرسانی را دریافت می‌کند؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با تکراتو به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: sammobile

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *