طراحی سایت تخصصی چه ویژگی هایی دارد؟


توسعه وب سایت سفارشی

وب سایت منحصر به فرد، اینطور نیست؟ اشتباه. یک وب سایت قدیمی، گیج کننده یا خراب به برند شما آسیب می رساند. ما نمی گوییم که می تواند به برند شما صدمه بزند، ما می گوییم که به برند شما آسیب می رساند. بنابراین چگونه می توانید خود را برای موفقیت آماده کنید؟ شما می توانید یک وب سایت عالی از ابتدا با ارتقای کامل طراحی وب خود ایجاد کنید. اما طراحی وب دقیقا چیست؟ اگر می خواهید بدانید طراحی وب چیست، چرا اینقدر مهم است و چگونه می توانید آن را به درستی انجام دهید.

طراحی وب چیست؟

طراحی وب در واقع ظاهر و احساسی است که هنگام استفاده از یک سایت می بینید و تجربه می کنید. این فرآیند برنامه ریزی و ساخت عناصر وب سایت شما، از ساختار و چیدمان گرفته تا تصاویر، رنگ ها، فونت ها و گرافیک است.

طراحی وب دارای اجزای بی‌شماری است که با هم کار می‌کنند تا تجربه نهایی وب‌سایت را ایجاد کنند، از جمله طراحی گرافیک، طراحی تجربه کاربر، طراحی رابط، بهینه‌سازی موتور جستجو و تولید محتوا. این عناصر تعیین می کنند که یک وب سایت چگونه در دستگاه های مختلف کار می کند. اگر می خواهید در مورد کل فرآیند بیشتر بدانید، این راهنمای عمیق برای ایجاد یک وب سایت را بررسی کنید.

طراحی وب با توسعه وب متفاوت است، که کدنویسی واقعی است که باعث می شود یک وب سایت کار کند. هنگامی که یک وب سایت می سازید، به طراحی وب و توسعه وب نیز نیاز دارید. در حالی که می توانید طراحان وب را بیابید که توسعه دهندگان وب و UX نیز هستند، اینها مجموعه مهارت های جداگانه ای هستند. طراحان وب ایده های شما را می گیرند و آنها را به مکانی تبدیل می کنند که نشان می دهد وب سایت آینده شما چگونه خواهد بود. طراحان وب با جنبه خلاقانه طراحی وب سایت سروکار دارند.

توسعه دهندگان وب

طراحان که گاهی مهندس یا برنامه نویس نامیده می شوند، وب خود را می سازند و آن را به یک زبان برنامه نویسی برای نمایش در وب ترجمه می کنند. آنها وب سایت ها را کاربردی می کنند، که اغلب به معنای ویجت های کدنویسی سفارشی و ابزارهای دیگر است.

یک توسعه دهنده تجربه کاربری که به عنوان توسعه دهنده UX نیز شناخته می شود، شخصی است که وب سایت شما را کاربر پسند می کند. آنها مهارت های فنی و همچنین مهارت های طراحی دارند و از آنها برای ایجاد وب سایت هایی استفاده می کنند که بازدیدکنندگان را جذب و حفظ می کند.

توسعه سایت تخصصی

چرا طراحی سایت تخصصی مهم است؟

برداشت اول واقعا مهم است. ما نمی توانیم به اندازه کافی روی این موضوع تاکید کنیم: اگر حضور قدرتمندی در وب نداشته باشید، برند خود را عقب نگه می دارید. مشتریان بالقوه ای که در وب برای نام تجاری شما و هیچ چیز دیگری جستجو می کنند، ممکن است فکر کنند که شما از تجارت خارج شده اید. اگر آنها جستجو کنند و چیزی پیدا کنند، این تصور را برایشان ایجاد می شود که شما به شرکت یا محصول خود اهمیتی نمی دهید. هر لینکی که در وب سایت شما شروع می شود با استفاده از طراحی وب خود تبدیل کنید.

طراحی یک وب سایت تخصصی خوب چگونه است؟

طراحی وب خوب ذهنی نیست. در انواع دیگر طراحی، مانند تصویرسازی یا طراحی لیبل، بسیاری از آنچه که «خوب» را تشکیل می‌دهد به سلیقه بیننده بستگی دارد. در طراحی وب، مرز بین «خوب» و «خوب» بسیار مشخص است. یک وب سایت خوب طراحی شده، وب سایتی است که تجربه ای را که بازدیدکننده شما به دنبال آن است را به خوبی ایجاد کند.

طراحی سایت خبری

هنگامی که یک کاربر اقدامی را انجام می دهد که وب سایت شما آنها را برای آن تنظیم کرده است، وب سایت شما تبدیل شده است. تبدیل ها می تواند هر چیزی باشد، مانند ثبت نام در خبرنامه، خرید، افتتاح حساب یا دسترسی به محتوای بیشتر وب سایت. طراحی سایت خبری موثر چندین عنصر مختلف را برای ایجاد تبدیل ترکیب می کند. این شامل:

استفاده جذاب از فضای منفی

گزینه های واضح و سرراست به کاربر ارائه می شود (هرچه کاربر گزینه های کمتری داشته باشد، احتمال سردرگمی و سردرگمی آنها کمتر می شود)

یک فراخوان روشن برای اقدام

حواس پرتی محدود و یک سفر حساب شده کاربر (یعنی فقط استفاده از تصاویر و متنی که 100٪ با موضوع صفحه مرتبط است، از جمله فقط دکمه هایی که منجر به اقدامات مورد نظر می شوند، و استفاده از تغییرات فونت برای تاکید و فراخوان برای اقدام اقدام، نه تنها به دلیل وجود فونت های مختلف)

طراحی پویا

طرحی که در صفحه کاربر تغییر و تغییر می کند و وب سایت را در هر دستگاهی قابل استفاده می کند: تلفن، تبلت، لپ تاپ یا مرورگر دسکتاپ. فونت هایی با اندازه مناسب که از سلسله مراتب پیروی می کنند (به «حواس پرتی محدود» مراجعه کنید). مطالب و تصاویر با کیفیت بالا که توجه خوانندگان شما را به خود جلب می کند

مقدار متن و تصاویر را در هر صفحه متعادل کنید (متن بیش از حد می تواند بازدید کننده را تحت تأثیر قرار دهد، متن بسیار کم می تواند به همان اندازه جذاب باشد)

اینها همه مواردی است که باید در طراحی وب سایت خود در نظر بگیرید. اگر به یک وب سایت برای کسب و کار خود نیاز دارید، در وب سایت موجود است iransite.com از خدمات آنها بازدید و بازدید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید