طراحی سایت کار ساخت و راه اندازی سایت کار


موضوع شغل برای هر فردی حیاتی و مهم است و امروزه افراد زیادی هستند که با مهارت هایی که دارند به دنبال شغلی مناسب هستند. در گذشته، مردم به دنبال روزنامه ها می گشتند و آنها را بررسی می کردند تا شغل مورد نظر خود را پیدا کنند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رشد دنیای دیجیتال، روزنامه ها کمتر مورد توجه مردم قرار گرفته اند و مردم جذب اینترنت می شوند. سایت ساخت و ساز to go سایت کاریابی به همین منظور ایجاد شده است تا بتوانید در هر زمینه ای که می خواهید شغل های زیادی را جستجو کنید. سایت کار باید امکاناتی داشته باشد تا کاربران بتوانند از آن استفاده کنند. سی فایو سایت کار را به بهترین شکل و در مجموع طراحی و راه اندازی کرد آنها طراحی وب سایت های حرفه ای را از صفر تا صد انجام می دهند، یعنی از طراحی تا راه اندازی و نگهداری.

سایت کار چیست؟

امروزه یکی از روش های مطمئن و مفید برای جستجوی کار و کار، سایت های کاریابی هستند. در سایت های کاریابی کارفرمایان برای هر شغل نیاز خود را به پرسنل با تمام شرایطی که می خواهند در سایت به اشتراک می گذارند و کاربری که به دنبال شغل مورد نظر است می تواند با ورود به این سایت شغل مورد نظر را پیدا کند. در این سایت کاربران می توانند رزومه خود را به کارفرمایان ارسال کنند و کارفرما پس از بررسی رزومه، در صورت تایید، زمان مصاحبه را تعیین می کند که به نفع سایت کاریابی نیز می باشد.

در طراحی محل کار چه اصولی باید رعایت شود؟

در ابتدا ممکن است برای کارفرمایان سوال باشد چگونه یک سایت بسازیم؟ در زیر به شما خواهیم گفت که برای ایجاد یک سایت کاریابی باید نکات و اصولی را رعایت کرد تا یک سایت مرتبط و موثر راه اندازی شود. در زیر به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم.

صفحه ثبت نام جویندگان کار

با وجود این گزینه، جویندگان کار می توانند تمام اطلاعات خود مانند CV و غیره را ذخیره کنند. این به کارفرمایان اجازه می دهد تا تمام اطلاعات مربوط به جویندگان کار را مشاهده کنند.

صفحه درباره ما

شما باید صفحه ای را تعبیه کنید تا جویندگان کار که وارد سایت کاریابی می شوند بتوانند اطلاعات کامل شغل را بخوانند و در صورت نیاز بتوان با آنها تماس گرفت.

امکان ایجاد رزومه

حتماً بخشی را در نظر بگیرید که جویندگان کار بتوانند رزومه شخصی خود را از طریق سایت ایجاد کنند. در غیر این صورت نیازی به ارسال رزومه به صورت فایل برای کارفرمایان نیست و بدین ترتیب رزومه همیشه در سایت باقی می ماند.

جستجوی تفصیلی

کارجویان با طراحی این بخش از سایت به راحتی می توانند با جستجوی اندک شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

ویژگی های طراحی وب سایت شغلی

طراحی سایت کاریابی باید دارای امکاناتی باشد تا به عنوان یک سایت مفید برای کارفرمایان و جویندگان کار در نظر گرفته شود.

 • امکان ایجاد پنل کاربری و ورود به سایت با نام شخصی و رمز عبور
 • در دسترس بودن جستجوی حرفه ای برای یافتن شغل مورد نظر کاربر
 • امکان ارسال رزومه برای کاربران
 • امکان نمایش تمامی تبلیغات
 • امکان ذخیره تبلیغات
 • امکان تماس کاربر با کارفرما
 • امکان جمع آوری آمار از آگهی های تبلیغاتی برای کارفرما
 • امکان توقیف آگهی برای کارفرما
 • امکان دسته بندی تبلیغات
 • امکان ارسال ایمیل به کارفرما و کاربران

.

مزایای ایجاد یک وب سایت برای کار چیست؟

 • ساخت سایت کار به افرادی که با توجه به مهارت های خود به دنبال شغل مورد نظر هستند این امکان را می دهد تا مهارت و تجربه کاری خود را به کارفرمایان ارائه دهند تا از این طریق استخدام شوند.
 • یکی دیگر از مزایای ایجاد سایت کاریابی این است که کاربران می توانند شرایط شغلی به اشتراک گذاشته شده در سایت را مشاهده کنند و در صورت موافقت با این شرایط، رزومه خود را ارسال کنند.
 • این پنل به کارفرمایان و کاربران کمک می کند تا بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند یا برای مصاحبه شخصی با یکدیگر برنامه ریزی کنند.
 • طراحی سایت کار به کارفرمایان کمک می کند تا یک فرد بسیار ماهر را برای سازمان خود بیابند و استخدام کنند.

چه کسانی برای طراحی سایت کاری مناسب هستند؟

ایجاد سایت کار برای افرادی مناسب است که برای کسب و کار خود و برای خود به دنبال افراد متخصص هستند و می خواهند در کمترین زمان بتوانند مهارت افراد مختلف را بررسی کرده و بهترین فرد را انتخاب کنند. از طرفی برای افرادی مناسب است که صاحب کسب و کار هستند و می خواهند وارد دنیای بزرگ دیجیتال شده و دیگران را با شرایط کاری خود آشنا کنند. سایت های کار نیز برای افراد جویای کار بسیار مناسب هستند. زیرا می توانند با پرداخت هزینه یک پنل شخصی بخرند و رزومه خود را در آنجا آپلود کنند و خود را به کارفرمایان معرفی کنند.

هزینه طراحی شی برای کار با فروشگاه ساز C5

هر کسب و کاری که نیاز به طراحی سایت حرفه ای داشته باشد می تواند با مشورت تیم حرفه ای ما بهترین وب سایت را برای خود ایجاد کند. در این شرایط، اولین سوالی که برای صاحبان مشاغل یا هرکسی که نیاز به ایجاد یک وب سایت برای کار دارد پیش می آید: هزینه طراحی سایت چه خبر؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که هزینه ساخت سایت کار به ویژگی ها و ویژگی های سایت بستگی دارد. با مراجعه به فروشگاه C5 می توانید اطلاعات لازم در مورد تعرفه ها را به دست آورید.

ایجاد سایت کار نیاز به برنامه نویسی دارد اما سی فایو نمونه های آماده ای دارد که می توانید از آنها برای ایجاد سایت کاریابی استفاده کنید، علاوه بر این فروشگاه ساز سی فایو یک فروشگاه ساز فوق حرفه ای است و به ایجاد بهترین سایت فروشگاهی کمک خواهد کرد. انجام دادن

دیدگاهتان را بنویسید