طرح فروش خودورهای وارداتی 27 آبان 1402 ؛ 8 خودرو وارداتی با شرایط فروش ویژه عرضه خواهند شد


طرح فروش خودورهای وارداتی 27 آبان 1402 با شرایط ویژه آغاز می‌شود. در این طرح، 8 خودرو وارداتی از 4 واردکننده مطرح کشور حاضر هستند.

طرح فروش خودورهای وارداتی 27 آبان 1402 در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی آغاز خواهد شد. شرایط ثبت‌نام این خودروها که شامل 8 خودرو خارجی وارداتی است برای متقاضیان انتخاب شده در دور اول ثبت‌نام خودرو در این سامانه در دسترس خواهد بود. لازم به ذکر است که ثبت‌نام جدیدی برای این خودروها درنظر گرفته نشده و تحویل خودرو صرفاً به ثبت‌نام‌کنندگان اولیه این خودروهای تعلق خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: خداحافظی با پژو پارس ؛ پرفروش ترین سدان ایران خودرو از رده خارج می‌شود

طرح فروش خودورهای وارداتی 27 آبان 1402 آغاز خواهد شد

دور جدید ثبت‌نام خودروهای وارداتی برای 8 خودرو وارداتی شامل هیوندای توسان، هیوندای اکسنت، هویندای النترا، تویوتا کرولا 1200 سی‌سی، کیا سونت، هیوندای کرتا، تویوتا کرولا 1200 CC و دانگ‌فنگ شاین مکس خواهند بود که از روز شنبه، 27 آیان 1402 آغاز شده و تا پایان روز دوشنبه، 29 آبان 1402 ادامه خواهد داشت.

ایران خودرو شرایط فروش دانگ‌فنگ شاین مکس به عنوان خودرو وارداتی خود را در روز مشخص شده اعلام کرده است. در این طرح فروش شرکت‌های واردکننده دیگری همچون کرمان موتور که خودروهای هیوندای، معین خودرو ایرانیان با دو خودرو تویوتا و کوشا خودرو نگین با خودرو کره‌ای کیا حضور دارند.

در طرح فروش جدید سامانه یکپارچه، سه اولویت برای سبد محصولات اعلامی درنظر گرفته شده و متقاضیان می‌توانند آنها را به ترتیب خود انتخاب کنند.

لازم به ذکر است که 5 محصول از خودروهای ذکر شده قیمت قطعی نداشته و قیمت‌های اعلامی بدون هزینه‌های جانبی درنظر گرفته شده‌اند.

خودورهای وارداتی دارای قیمت قطعی (بدون هزینه‌های جانبی)

خودورهای وارداتی با قیمت علی‌الحساب

بیشتر بخوانید:

نظر شما درخصوص دور جدید فروش خودروهای وارداتی با شرایط ویژه در سامانه یکپارچه چیست؟ اولویت شما کدام خودرو وارداتی است؟ لطفاً نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *