طرح فروش ساینا S آذر 1402 ؛ شرایط فروش فوق العاده ساینا S (+قیمت)


طرح فروش ساینا S آذر 1402 توسط سایپا آغاز شد. شرایط فروش ساینا S با قیمت قطعی و قالب دو طرح ویژه فروش سایپا در بخشنامه فروش سایپا آمده است.

گروه خودروسازی سایپا، طرح فروش ساینا S آذر 1402 را از امروز چهارشنبه، 16 آذر 1402 ویژه متقاضیان طرح فروش عادی و جوانی جمعیت آغاز خواهد شد. در شرایط فروش ساینا اس آمده است که قیمت خودرو با هزینه‌های جانبی اعلام شده اما متقاضی باید بداند که اگر افزایش قیمتی در هزینه‌های جانبی تا قبل از موعد تحویل صورت بگیرد، بهای آن به قیمت اصلی خودرو نیز اضافه خواهد شد. در ادامه می‌توانید جزئیات بخشنامه فروش جدید سایپا را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: طرح فروش هایما 7X آذر 1402 ؛ شرایط فروش فوق العاده هایما 7X (+قیمت)

طرح فروش ساینا S آذر 1402 آغاز شد

طبق اعلام نتایج دومین طرح سامانه یکپارچه خودروهای داخلی به اطلاع تمامی متقاضیان و نمایندگان فروش می‌رساند که فروش فوق العاده ساینا اس از امروز چهارشنبه، 16 آذر 1402 ویژه افرادی که روز گذشته از سمت خودروساز پیامک تکمیل وجه دریافت کرده‌اند آغاز شد.

قیمت ساینا S سایپا طبق بخشنامه فروش این شرکت 330 میلیون و 490 هزار تومان اعلام شده و در صورت افزایش قیمت هزینه‌های جانبی، قیمت جدید در فاکتور لحاظ می‌شود. پس می‌توان گفت که ممکن تغییر قیمتی در این بخشنامه وجود داشته باشد.

طرح فروش عادی ساینا اس

سایپا این طرح را در قالب دو طرح فروش عادی و جوانی جمعیت آغاز کرده است. شرایط فروش طرح طبق بخشنامه زیر است:

طرح فروش ساینا S ویژه متقاضیان جوانی جمعیت

جزئیات طرح فروش ساینا S نیز در بخشنامه زیر آمده است:

طرح فروش شاهین اتوماتیک آذر 1402

سایپا علاوه بر ساینا اس، طرح فروش شاهین اتوماتیک ویژه متقاضیان عادی و جوانی جمعیت در آذر 1402 را نیز در بخشنامه‌های فروش گنجانده است. شاهین اتوماتیک با قیمت 641 میلیون و 718 هزار تومان به فروش خواهد رسید که در صورت افزایش مبلغ هزینه‌های جانبی، قیمت اصلی نیز افزایش خواهد یافت.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص طرح فروش سایپا ویژه ساینا S چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *