طرح فروش فوری نیسان وانت آذر 1402 (+ شرایط و قیمت)


طرح فروش فوری نیسان وانت آذر 1402 آغاز شد. شرکت زامیاد شرایط فروش وانت نیسان را به صورت نقدی و فقط در رنگ سفید آغاز کرده است.

شرکت زامیاد به عنوان زیرمجموعه شرکت سایپا از امروز سه‌شنبه، 7 آذر 1402 رأس ساعت 11 طرح فروش فوری نیسان وانت آذر 1402 را آغاز کرد. این طرح فقط به صورت نفدی بوده و متقاضیان فقط از طریق وب‌سایت فروش سایپا به نشانی می‌توانند در این طرح فروش ثبت‌نام کنند. اما خودرو وانت نیسان در نظر گرفته برای این طرح فقط به رنگ سفید خواهد بود و از رنگ محبوب و همیشگی نیسان آبی خبری نیست.

بیشتر بخوانید: قیمت سایپا ۱۵۱ آذر 1402 ؛ قیمت وانت پراید سایپا ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت

شرایط فروش نیسان وانت زامیاد آذر 1402

امروز رؤس ساعت 11 شرکت زامیاد طرح فروش فوری نیسان وانت خود را به صورت نقدی و با موعد تحویل 45 روزه آغاز کرد. این طرح فروش مختص نیسان دوگانه سوز آپشنال SV است و متقاضیان برای ثبت‌نام فقط به صورت اینترنتی می‌توانند اقدام کنند. وب‍سایت درنظر گرفته شده برای این طرح نیز مانند دیگر طرح‌های فروش زامیاد، سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به آدرس خواهد بود. لازم به ذکر است که طرح ذکر شده تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

طرح فروش فوری نیسان وانت آذر 1402

زامیاد به غیر از طرح فروش نیسان آپشنال SV، طرح فروش دو مدل از وانت‌بار نیسان شامل نیسان وانت دوگانه‌سوز آپشنال رادیال SVD و نیسان وانت دوگانه‌سوز آپشنال SVD را نیز چند روز پیش آغاز کرد. این دو مدل برخلاف خودرو حاضر فقط در رنگ آبی عرضه شدند که به ترتیب مدل اولی با موعد تحویل 45 روزه و دومی با موعد تحویل 90 روزه بدست مشتریان خواهد رسید.

مشخصات فنی نیسان وانت دوگانه‌سوز آپشنال رادیال SVD

نیسان وانت دوگانه‌سوز آپشنال رادیال SVD به عنوان جدیدترین نیسان آبی تولید زامیاد به شمار می‌رود که دارای مشخصات زیر است:

  • حجم موتور 2400 CC
  • گیربکس دستی
  • 4 سیلندر با 8 سوپاپ
  • 100 اسب‌بخار قدرت
  • گشتاور حداکثری 190 تیوتن‌متر
  • وزن 1,540 کیلوگرمی
  • فاصله بین دو محور 2865 میلی‌متر

بیشتر بخوانید:

نظر شما درخصوص طرح فروش نیسان وانت زامیاد با رنگ سفید ویژه آذرماه چیست؟ لطفاً نظرات خود را با تکراتو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *