ظهور بلاک چین در تدارکات – وبلاگ خدمات


بلاک چین چیست؟

در سطح لجستیک، بلاک چین نزدیکترین چیز به الف است پایگاه داده غول پیکر پیوسته دائمی اطلاعات شما در هزاران کامپیوتر مختلف (گره) به جای یک سرور توزیع می شود. از خدمات ما سعی خواهیم کرد توضیح دهیم که این فناوری شامل چه چیزی و مزایای اصلی آن است.

در بلاک چین، هر کامپیوتر دارای یک کپی دقیق از تمام اطلاعاتی است که در سیستم آپلود می شود. علاوه بر این، از هر عملیاتی که بر روی آن انجام می شود، یک رکورد وجود دارد. بنابراین، یک شبکه به هم پیوسته به دست می آید که چهار ویژگی اساسی را برآورده می کند. است عمومی، ناشناس، غیرمتمرکز y باز کن.

از جمله مزایای اصلی که به ما ارائه می دهد، استفاده از آن است “قراردادهای هوشمند” o قراردادهای هوشمند. این نوع قراردادها می توانند مفید باشند حمل و نقل را تسریع کنید محصول ما در سراسر زنجیره تامین آنها سعی می کنند مشکلات بوروکراتیک ایجاد شده هنگام ارسال اسناد را از بین ببرند. مفقود شدن یک سند کاغذی، نداشتن کپی و غیره.

این در مورد یک کد برنامه نویسی، که با آن طرفین هدف قرارداد، اقدامات قابل انجام بر روی آن و همچنین بندهای کاربردی را مشخص می کنند.

یک فرآیند بودن خودکاربه لطف استفاده از شبکه های P2P، واسطه ها کنار گذاشته می شوند. این امکان ارتباط مستقیم بین تامین کننده و متقاضی را فراهم می کند. یک فرآیند بودن غیر متمرکز و عمومی، قابل حسابرسی توسط هر کسی است.

علاوه بر این، بسیار است بی خطر، زیرا هرگونه تغییر در زنجیره بلوک ها ثبت می شود. تمام اطلاعات رمزگذاری شده است که صحت و شفافیت آن را تضمین می کند. بنابراین نیاز به انجام هر نوع حسابرسی خارجی از بین می رود.

مزایای بلاک چین؛

این ویژگی ها می تواند کار حمل و نقل کالا، گیرندگان کالا، اپراتورها، گمرکات و غیره را ساده کند و مزایای زیر را ارائه دهد.

  • صرفه جویی در زمان و هزینه، همانطور که ناکارآمدی در سیستم ناپدید می شود، اسناد کاغذی و همچنین فرآیندهای دستی که توسط افراد انجام می شود.
  • شهردار اعتماد y شفافیت بین تامین کنندگان، مشتریان، همکاران و مصرف کنندگان، زیرا هر اطلاعاتی که قرار است در زنجیره بلوک ها اصلاح شود باید مورد توافق همه باشد.
  • قابلیت ردیابی سرتاسر زنجیره ارزش برای همه شرکت کنندگان.

در حال حاضر این فناوری از طریق چهار دسته شروع به حضور در بخش لجستیک کرده است. تجارت بین المللی، حمل و نقل زمینی کالا، قابلیت ردیابی محصول و تحویل نهایی به مشتری. توسط شرکت های بزرگی مانند مرسک، وال مارت یا خدمات پستی ایالات متحده، کانادا یا استرالیا با موفقیت زیادی آزمایش شده است.

به طور خلاصه، فناوری بلاک چین با خود به همراه خواهد داشت تیدگرگونی مدل های کسب و کار بخش ها مانند تدارکات و بخشی از تحول به دنیای دیجیتال خواهد بود که ما در حال تجربه آن هستیم. به یاد داشته باشید که از پلتفرم حرفه ای خود می توانیم به شما در تسهیل قرارداد خدمات بین شرکت ها و افزایش تعداد مشتریان بالقوه خود کمک کنیم. از خدمات بازدید کنید و از مزایای عالی بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید