عناصر اساسی – وبلاگ خدمات


حوادث برقی به یکی از عوامل اصلی حوادث آتش سوزی در شرکت ها تبدیل شده است. کابل تنظیم ضعیف، بی احتیاطی یا نگهداری ضعیف تجهیزات و ماشین آلات می تواند برای شرکت هزینه های وحشتناک و زیان های زیادی را به همراه داشته باشد. بدین ترتیب، پیشگیری از آتش سوزی کلیدی استبه خصوص زمانی که دمای بالای همراهمان را در این ماه ها اضافه کنیم که احتمال وقوع آنها افزایش می یابد.

اگر شرکت شما دارای عناصر امنیتی اولیه باشد، این نباید به یک مشکل بزرگ تبدیل شود، بنابراین، ما در سرویس ها از این فرصت استفاده می کنیم تا شما را از همه چیزهایی که برای جلوگیری از این نوع تصادف نیاز دارید مطلع کنیم.

نحوه جلوگیری از آتش سوزی در محل کار، عناصر اساسی:

آشکارسازهای آتش

اول از همه، آشکارساز آتش این عنصر اساسی است که شما باید داشته باشید. مشخصه آن سرعتی است که با آن شما را از حادثه مطلع می کند و بنابراین به شما حاشیه بیشتری می دهد تا از همه ضررهای احتمالی جلوگیری کنید.

برای بهینه سازی عملکرد اینها می توانید آنها را با a متصل کنید مرکز دریافت آلارم (CRA). این سرویسی است که کنترل زنگ هشدار شما را ارائه می دهد. برخلاف آلارم‌هایی که به CRA متصل نیستند، این مرکز سیگنال‌های آتش‌سوزی را دریافت می‌کند و صحت و اخطار آن را تضمین می‌کند. این می تواند شما را از موقعیت هایی نجات دهد که هشدار هشدار زمانی به شما می رسد که نمی توانید کاری انجام دهید.

کپسول آتش نشانی برای شرکت شما

بدون شک گسترده ترین آنها هستند کپسول های آتش نشانی دستی. این ابزار بهترین شناخته شده توسط همه است، اما با وجود این، بسیاری از شرکت ها هستند که دانش در مورد استفاده یا عملکرد آن در آنها آموزش داده نمی شود. به همین دلیل توصیه می کنیم در مورد استفاده از آنها و قرار دادن آنها در مکان های قابل مشاهده و در دسترس راهنمایی هایی به کارگران داده شود.

حتما همراه با کپسول های آتش نشانی را پیدا کرده اید شیر آتش نشانی (سیستم BIE). مزایای مشابه است، کنترل آتش از همان ابتدا بسیار مفید است. طول آنها معمولاً 20 متر است و قطر آنها با توجه به نیاز شرکت شما متفاوت است.

خروجی های اضطراری در محل کار

در نهایت، خروجی های تخلیه برای اینکه درب اضطراری شما شرایط خود را برآورده کند، نباید مسدود بماند و باید به راحتی قابل دسترسی باشد. همانطور که می دانیم، باید با فشار دادن به بیرون اجازه خروج را بدهید و توصیه می شود لنگ ها را رد کنید.


امنیت شرکت شما مهم است. اگر هنوز یک سیستم امنیتی مناسب و تنظیم‌شده برای پیشگیری از آتش‌سوزی ندارید، در سرویس‌ها از شما دعوت می‌کنیم تا بهترین ارائه‌دهنده خدمات را که مطابق با نیازهای شما است را به صورت رایگان جستجو کنید. از سوی دیگر، اگر شرکت شما این خدمات پرتقاضا را پوشش می دهد، از شما دعوت می کنیم که به عنوان ارائه دهنده ثبت نام کرده و خواسته های آن را پوشش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید