فاوآیکون چیست و نحوه ساخت و اهمیت آن در سئو ؟


بر رتبه بندی سایتتان در موتورهای جستجو تاثیر دارد و Favicon داشتن

درواقع به بهینه سازی سایت شما کمک کرده وموتورهای جستجو رتبه بهتری به شما میدهند .

کمک میکند که سایت شما را با سرعت بیشتری در بوک مارک کردن، نشانه گزاری، سابقه سرچ، سابقه موتور های جستجو، پیدا و شناسایی کند و صرفه جویی در مصرف وقت مخاطب شود و هر چقدرم این موارد بیشتر شود مقام و رتبه سایت شما به مراتب بالاتر خواهد رفت، و گوگل فاوآیکون را علاوه بر سرچ های سیستم کامپیوتری داخل تلفن های همراه هم نشان میدهد که باعث افزایش نرخ کلیلک های کاربر میشود.

همچنین هنگامی که تعداد تب های زیادی در مرورگر باز شده سریع ترین راه برای پیدا کردن سایت موردنظر استفاده از فاوآیکون است.

دارندگان سایت های مختلف و معتبر همه از نمایه سایت استفاده میکنند ، داشتن این نماد در زمینه برندینگ و آگاهی از کسب و کار و فعالیت شما کاربرد دارد.

افزودن فاوآیکون به وب سایت خود یکی از اساسی ترین و ساده ترین کارها در هرسایتی است،این کار راه تشخیص وب سایت تان را میان انبوهی از لینک ها و برگه ها راحت تر می کند.

 اگر به وب سایت خود یک فاوآیکون اختصاصی ندهید، مرورگرها آن را روی نمادی پیش فرض برای سایتهایی که فاقد آن هستند تنظیم می کنند.

سایتی که فاقد فاوآیکون باشد، مرورگر وب به صورت پیش فرض، سند خالی را در برگه مرورگر نمایش می دهد. و بدتر از همه اینکه اگر سایت شما کنار وب سایت رقیب قرار بگیرد و فاوآیکون نداشته باشد به اعتبار سایت ضربه وارد می شود.

 

همچنین شما میتوانید برای شرکت در دوره تکنیکال سئو مجموعه اکولرن که به صورت تخصصی به جزییات در این موارد پرداخته است اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید