فایل های جاوا اسکریپت نمی توانند در جیمیل پیوست شوند


آیا این واقعیت که سعی می کنید یک فایل پیوست را از طریق ایمیل ارسال کنید و نمی توانید برای شما اتفاق افتاده است؟ این چیزی است که برای همه ما در مقطعی اتفاق افتاده است، به خصوص اگر کاربر جیمیل باشید. فایل های جاوا اسکریپت به دلایل امنیتی نمی توانند در Gmail پیوست شوند. گوگل مدت زیادی است که اجازه نمی دهد انواع خاصی از فایل ها به جیمیل ضمیمه شوند، زیرا آنها را ایمن نمی داند، اگرچه اکنون، نوبت به فایل های جاوا اسکریپت رسیده است.

وقتی می خواهید در جیمیل ایمیلی با این نوع فایل ها ضمیمه ارسال کنید، پیامی مبنی بر مسدود شدن فایل به دلایل امنیتی ظاهر می شود. علاوه بر این، می توانید در جلسه راهنما دلایل این اتفاق را ببینید.

در حال حاضر تعداد کمی از انواع فایل وجود دارد که جیمیل اجازه نمی دهد به ایمیل ها پیوست شود، که از جمله آنها می توان به .exe، .msc و bat. فایل‌های js، چیزی که گوگل قبلاً به آن اشاره کرده است.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، تلاش برای ارسال ایمیل با این نوع فایل به طور خودکار مسدود می شود، اگرچه چیزی که باید در نظر داشت این است که چه بخواهید فایل به صورت جداگانه ارسال شود یا اگر بخواهید فریب دهید، این مسدود کردن کار خواهد کرد. ” گوگل در حال فشرده سازی فایل ها است.

اکنون، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که اگر نیاز به اشتراک گذاری فایلی از این نوع داشته باشم، چه کار کنم؟ اگر می‌خواهید یک فایل جاوا اسکریپت را بله یا بله به اشتراک بگذارید، باید ایمیل را فراموش کنید و به دنبال یک گزینه جایگزین مانند از طریق Google Drive یا Google Cloud یا با هر سرویس دیگری برای اشتراک‌گذاری یا ذخیره فایل‌های خارجی، مانند be، باشید. به عنوان مثال، Wetransfer یا Dropbox.

همانطور که توسط گوگل اعلام شده است، این واقعیت که این نوع فایل ها از 13 فوریه توسط جیمیل مسدود می شوند به این دلیل است که آنها فایل های خطرناکی در نظر گرفته می شوند، زیرا می توانند به راحتی حاوی باج افزار یا بدافزار باشند.

دیدگاهتان را بنویسید