فهرست بهترین کارفرمایان 2023 منتشر شد؛ صدرنشینی سامسونگ برای چهارمین بار متوالی!


فوربس لیست بهترین کارفرمایان 2023 را بعد از نظرسنجی منتشر کرد. طبق این نظرسنجی، سامسونگ برای چهارمین بار متوالی به جایگاه بهترین کارفرمای جهان تکیه داده است.

فوربس اعلام کرده کمپانی سامسونگ جایگاه بهترین کارفرمای جهان در سال 2023 را تصاحب کرده است و پس‌ازآن مایکروسافت و گوگل در مقام دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

فهرست بهترین کارفرمایان جهان را فوربس با همکاری Statista ارائه داد که در سال ۲۰۲۳ شامل ۷۰۰ شرکت می‌شود. رتبه‌بندی مذکور براساس نظرسنجی از ۱۷۰ هزار نفر در ۵۰ کشور سرتاسر جهان به‌دست آمد.

بیشتر بخوانید: سرمایه‌گذاری سامسونگ در ابرشهر هوشمند نئوم عربستان

صدرنشینی سامسونگ در فهرست بهترین کارفرمایان 2023

سامسونگ با ۲۷۰,۳۷۲ کارمند در سرتاسر جهان، جایگاه اول بهترین کارفرمایان جهان را کسب کرد. کارمندان در نظرسنجی فوربس درباره‌ی عملکرد اقتصادی، شرایط کاری، مسئولیت اجتماعی و… اظهارنظر کردند.

نکته‌ی مهم اینکه شرکت‌ها نمی‌توانند خودشان در فرایند نظرسنجی فوربس حضور داشته باشند و همین موضوع باعث منصفانه‌بودن رقابت می‌شود. سامسونگ از سال ۲۰۲۰ رتبه‌ی نخست فهرست را دراختیار دارد.

در‌ ادامه، فهرست برترین کارفرمایان جهان در سال ۲۰۲۳ را از دید فوربس مشاهده می‌کنید:

 1. سامسونگ
 2. مایکروسافت
 3. آلفابت (گوگل)
 4. اپل
 5. فراری
 6. آی‌بی‌ام
 7. ادوبی
 8. Costco Wholesale
 9. گروه بی‌ام‌دبلیو
 10. سیسکو
 11. آدیداس
 12. Lockheed Martin
 13. رولکس
 14. دل

بیشتر بخوانید: 

نظر شما درباره فهرست بهترین کارفرمایان 2023 و اول بودن سامسونگ در این لیست چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید