قیمت جدید کوییک R تیپ S توسط شورای رقابت اعلام شد


شورای رقابت قیمت جدید کوییک R تیپ S را اعلام کرد. جدیدترین مدل خودرو سایپا کوییک نسبت‌به مدل‌های پیشین خود از آپشن‌های بیشتری برخوردار است.

قیمت جدید کوییک R تیپ S توسط شورای رقابت تعیین  اعلام شد. شورای رقابت که درحال حاضر تنها متولی قیمت‌گذری خودرو در ایران است، به تازگی قیمت کارخانه‌ای جدیدترین و به‌روزترین خودرو کوییک را اعلام کرده است. براساس اعلام این شورا، قیمت Quik SR، درب کارخانه به عدد ۲۸۶,۲۵۲,۰۰۰ رسیده است.

بیشتر بخوانید: احتمال افزایش شدید قیمت خودرو به دلیل افزایش هزینه تولید فولاد!

قیمت جدید کوییک R تیپ S اعلام شد

به گزارش تکراتو و به نقل از اقتصاد آنلاین؛ قیمت کوییک R تیپ S از سوی شورای رقابت اعلام شد. این خودرو که جدیدترین مدل کوییک است برای اولین بار از سوی سایپا با با رینگ فولادی عرضه خواهد شد. قیمت کارخانه سایپا برای قیمت کوییک R تیپ S حوالی ۲۸۶ میلیون تومان اعلام شده است.

نام خودرو قیمت کارخانه سایپا
کوییک اس آر (Quik SR) ۲۸۶,۲۵۲,۰۰۰

مشخصات فنی Quik SR

کوییک SR گروه خودروسازی سایپا تفاوت خاصی را با نسخه S ندارد و به احتمال زیاد تولید آن به شرکت پارس خودرو سپرده می شود. سایپا کوییک اس آر به پیشرانه ۱٫۵ لیتری تنفس طبیعی مجهز است و ۸۷ اسب‌بخار را با گشتاور ۱۲۸ نیوتن‌متر تولید می کند. این پیشرانه یورو ۵ بوده و جعبه دنده ۵ سرعته دستی توان آن را به چرخ‌های جلوی کوییک فیس لیفت می‌رساند.

دو کیسه هوا، چراغ روشنایی روز، تهویه الکتریکی، سیستم صوتی MP۳ و USB، سنسور پارک عقب، سامانه BCM، نمایشگر و دستیار تعویض دنده GSI، ترمز ABS، EBD و BAS، بدنه دو رنگ، دریچه گاز برقی و… از جمله امکانات کوییک اس آر است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص قیمت جدید کوییک R تیپ S چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید