قیمت کارخانه تیگارد X35 توسط شورای رقابت مشخص شد


شورای رقابت قیمت کارخانه تیگارد X35 را اعلام کرد. این کراس‌اوور چینی توسط گروه خودروسازی بایک در ایران مونتاژ شده و با شرایط ویژه به فروش می‌رسد.

قیمت کارخانه تیگارد X35 توسط شورای رقابت مشخص شد. گروه خودروسازی بایک به عنوان شرکت مادر این کراس‌اوور هم‌اکنون خودروهای خود را در ایران مونتاژ می‌کند. اما حال که قیمت تیگارد X35 تعیین شده است می‌توان انتظار داشت که در روزهای آتی این شاسی‌بلند جذاب به فروش گذاشته خواهد شد. اما نه به صورت نقدی؛ بلکه طرح فروش اقساطی برای این خودرو مونتاژی در نظر گرفته شده که شرایط خاصی مانند اقساط بدون بهره برای آن پیش‌بینی شده است.

بیشتر بخوانید: احتمال تعطیلی بهمن موتور ؛ جرم مونتاژکار محبوب بخش خصوصی چیست؟

قیمت کارخانه تیگارد X35 توسط شورای رقابت مشخص شد

شنیده‌ها حاکی از آن است که شورای رقابت قیمت کارخانه این کراس‌ور جدید مونتاژی را ۹۸۰ میلیون تومان تعیین کرده است. با توجه به این عدد، قیمت نهایی تیگارد X35 حدود یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان تا یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان خواهد بود.

احتمال دارد که در روزهای آتی بخشنامه فروش قطعی تیگارد X35 اعلام شود. گفته می‌شود که این خودرو به روش اقساطی عرضه خواهد شد و شرایط ویژه ای مانند اقساط بدون بهره و… برای خریداران در نظر گرفته شده است.

تیگارد X35 همان بایک بیجینگ X35 است که در بازار ایران با تغییر نشان تجاری مونتاژ می‌شود. این خودرو یک کراس‌اوور جمع و جور به حساب می‌آید و به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژر مجهز است. X35 قدرت ۱۴۷ اسب‌بخار را با گشتاور ۲۱۰ نیوتن‌متر در اختیار دارد و جعبه دنده اتوماتیک CVT توان پیشرانه را به چرخ‌های جلوی این خودروی سانیار موتور می‌رساند. جعبه دنده تیگارد X35 را می‌توان در حالت تیپ ترونیک ۶ سرعته مصنوعی و اسپرت قرار داد.

در این خودرو امکاناتی مانند سقف پانورامای برقی، تهویه الکتریکی دستی، فرمان کمکی برقی، استارت دکمه‌ای، کروز کنترل، ترمز پارک برقی، کنترل شروع حرکت در سربالایی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، نمایشگر لمسی، دوربین و سنسور پارک عقب، فناوری LED چراغ ها، تریم داخلی چرم و پارچه، دو کیسه هوا و… مجهز است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ قیمت کارخانه تیگارد X35 چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: آخرین خودرو

دیدگاهتان را بنویسید