قیمت کارخانه محصولات سایپا اسفند 1402 ؛ قیمت محصولات پارس خودرو و زامیاد (+جدول)


قیمت کارخانه محصولات سایپا اسفند 1402 براساس آخرین قیمت‌گذاری صورت گرفته اعلام شد. در جداول زیر قیمت محصولات پارس خودرو و زامیاد نیز درج شده است.

کامل‌ترین لیست قیمت کارخانه محصولات سایپا اسفند 1402 منتشر شد. سایپا به رسم هرماه، جدول قیمت محصولات خود را منتشر کرد. قیمت خودروهای سایپا در اسفندماه یک تغییر بزرگ با ماه‌های پیش دارد؛ ظاهراً دومین خودروساز برتر ایران، قصد دارد بهای محصولات خود را به طور کامل در جداول قیمت لحاظ کند.

براساس جدول‌هایی که در ادامه مطلب مشاهده می‌کنید، سایپا به غیر از محصولات تولیدی خود که در کارخانه سایپا مونتاژ می‌شوند، محصولات تولید پارس خودرو و زامیاد را نیز درج کرده است. در ادامه نوشته جدیدترین قیمت محصولات سایپا را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید: ثبت نام جدید خودروهای وارداتی جانبازان آغاز شد (+لیست خودروهای جدید)

قیمت کارخانه محصولات سایپا اسفند 1402

سایپا امروز قیمت تمامی محصولات خود در اسفندماه 1402 را با انتشار سه جدول قیمتی، اعلام کرد. لیست قیمت جدید محصولات سایپا، سامل 19 خودرو تولید در کارخانه خود شرکت سایپاست که بیشترین سهم را خانواده خودروهای کوییک، ساینا و شاهین در اختیاز دارند.

علی‌رغم خودروهای تولیدشده در این کارخانه، قیمت 3 خودرو مونتاژی سایپا نیز شامل جانگان CS35 در تیپ و تیپ 2 و چانگان CS55 نیز قرار دارد.

قیمت محصولات پارس خودرو اسفند 1402

لیست قیمت محصولات پارس خودرو نیز از 6 خودرو تشکیل شده است که بازهم خانواده کوییک‌های جدید دست برنده را دارند.

قیمت محصولات زامیاد اسفند 1402

قیمت محصولات تجاری زامیاد و سایپا در این لیست قیمت قابل مشاهده است که شامل 6 خودرو می‌شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درخصوص قیمت جدید خودروهای شرکت سایپا چیست؟ لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید