لو دادن مهمانان جشن عروسی جنجالی بهرام رادان و مینا مختاری در گرجستان


جشن عروسی جنجالی بهرام رادان و مینا مختاری کجا برگزار شد؟ فیلم افشاگری امین فردین در مورد مهمانان عروسی بهرام رادان بیرون دیدن

جشن عروسی جنجالی بهرام رادان و مینا مختاری

به گزارش خبرنگار ایرانی امین فردین، بسیاری از هنرمندان ایرانی در جشن عروسی بهرام رادان حضور داشتند عروسی بهرام رادان و مینا مختاری در گرجستان در تفلیس برگزار شد. برگزاری مراسم عروسی بهرام رادان در خارج از کشور پیشتر از سوی این خبرنگار مشخص شده بود.

عروسی بهرام رادان و مینا مختاری در گرجستان

در ویدئوی جدیدی که امین فردین در کانال یوتیوب خود منتشر کرده، گفته می شود جشن عروسی بهرام رادان با مینا مختاری (وبلاگ نویس معروف) در شهر تفلیس گرجستان با حضور 116 چهره مشهور برگزار شد.

بهرام رادان (زاده ۸ اردیبهشت ۱۳۵۸) بازیگر و تهیه کننده ایرانی است. وی فعالیت حرفه ای خود را با بازی در فیلم شور عشق (1379) آغاز کرد و برای بازی در فیلم های شامی در باد (1392) و سانتوری (1394) برنده دو سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فیلم فجر شد. او برای ساخت الافزار (1400) نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم شد. رادان از سال 1400 تا 1402 در سریال عاشقانه جیران ناصرالدین شاه را به تصویر کشید.

بهرام رادان یک خواهر و یک برادر دارد. رادان در 23 فروردین 1401 با انتشار پستی در اینستاگرام از آغاز رابطه با مینا مختاری، طراح لباس خبر داد. در سال 2009، بهرام رادان به عنوان اولین سفیر ایران در برنامه جهانی غذا در مبارزه با گرسنگی منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید