مبلغ روز معامله خرید 200 میلیون تومان بوده است


بانک مرکزی در اطلاعیه جدید خود اعلام کرد مبلغ معامله خرید روزانه از 100 میلیون تومان به 200 میلیون تومان افزایش یافته است. تا پایان مقاله با تکراتو همراه باشید.

پیش از این هر فرد تنها مجاز به خرید روزانه 100 میلیون تومان از طریق کارت های بانکی بود و این موضوع برای افرادی که تراکنش های کلان دارند اتفاق ناخوشایندی بود. اما اکنون بانک مرکزی سقف روزانه خرید با کارت بانکی برای افراد را با 100 میلیون تومان افزایش به 200 میلیون تومان رسانده است. بنابراین همه می توانند روزانه 200 میلیون تومان خرید کنند و نیازی به واریز مبلغ بیشتر در سایر کارت های بانکی نیست.

بیشتر بخوانید: پرداخت با NFC به جای کارت های بانکی؛ جمع آوری کارت های بانکی در آینده

مبلغ روز معامله خرید به 200 میلیون تومان رسید

بر اساس اطلاعیه جدید بانک مرکزی، میزان معاملات خرید روزانه از 100 میلیون تومان به 200 میلیون تومان افزایش یافت. پیش از این سقف تراکنش خرید روزانه 100 میلیون تومان بود.

در متن این اطلاعیه که بانک مرکزی با توجه حد مجاز تراکنش روزانه صادر شده برای خرید، آمده است:

حداکثر تراکنش خرید از هر کارت توسط یک مشتری واقعی از یک میلیارد ریال به ۲ میلیارد ریال و تعداد کل تراکنش‌های کارت برای مشتریان واقعی در کل شبکه بانکی از یک میلیارد ریال به ۲ میلیارد ریال افزایش یافت.

بر اساس این ابلاغیه بانک مرکزی، هر فردی از طریق الف کارت بانکی در یک روز تا 200 میلیون تومان مجاز به انجام معاملات خرید است.

همچنین سقف کل تراکنش های بانکی یک فرد با تمامی کارت های بانکی خود 200 میلیون تومان است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد افزایش سقف خرید روزانه چیست؟ لطفا افکار خود را با ما به اشتراک بگذارید.