مخاطبین LinkedIn خود را به اکسل صادر کنید


شبکه حرفه ای لینکدین نه تنها برای افرادی که به دنبال شغل جدید هستند، بلکه برای کسانی که می خواهند در حرفه خود شبکه سازی کنند بسیار مفید است. حتی اگر در حال حاضر به دنبال شغلی نباشید، هرگز نمی دانید چه زمانی برای شما خوب است که با فردی تماس بگیرید که همان کار شما را انجام می دهد، که در یک شرکت مشابه کار می کند، جایی که شما تحصیل کرده است… به همین دلیل، حفظ آن مخاطبین بسیار مفید خواهد بود، اگرچه با این اینترنت هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد. به همین دلیل، ما به شما توصیه هایی می کنیم: مخاطبین LinkedIn خود را به اکسل صادر کنید.

این امکان وجود دارد که از زمانی که از این شبکه حرفه ای استفاده می کنید، صدها مخاطب به دست آورده اید، با کمی شانس، حتی هزاران مخاطب را به دست آورده اید… اگر لینکدین یک شبه کار خود را متوقف کند، چه اتفاقی برای آنها می افتد؟ خوب، شما بدون هیچ یک از آنها باقی خواهید ماند. به همین راحتی اگر از قبل می دانستید ممکن است بتوانید یکی را بازیابی کنید، اما در غیر این صورت تمام پیشرفت خود را از دست خواهید داد. به همین دلیل، بسیار مفید خواهد بود که بتوانید همه آنها را در یک فایل قابل دستکاری با اکسل ذخیره کنید.

برای تهیه این نسخه پشتیبان از مخاطبین LinkedIn خود، فقط باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • لینکدین را باز کنید و با داده های خود وارد شوید.
  • روی شبکه من کلیک کنید.
  • حالا به Contacts بروید.
  • بر روی Export Contacts کلیک کنید. آن را در سمت راست پایین کادر مخاطبین خواهید دید.
  • زمان آن فرا رسیده است که روی فرمت Outlook CSV کلیک کنید.
  • شما باید دوباره خود را شناسایی کنید.
  • فایل CSV شروع به دانلود می کند.

پس از انجام این مراحل، می توانید این داده ها را از طریق اکسل دستکاری کنید که برای شما بسیار مفید خواهد بود. این ابزار توسط LinkedIn ایجاد شده است، اگرچه امکان صادرات مخاطبین با یک برنامه افزودنی به لطف فروشگاه وب Chrome وجود دارد. نام افزونه LinkedIn Export Tool است و همانطور که قبلاً حدس زده اید، ابزاری است که امکان صادرات مخاطبین شبکه حرفه ای به فرمت های دیگر را ارائه می دهد. در حالی که فایل‌های CSV که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم مفید هستند، فایل‌های XML بسیار مفید هستند.

اگر تصمیم به استفاده از ابزار صادرات لینکدین دارید، می‌توانید روزانه حداکثر 500 مخاطب را به صورت رایگان صادر کنید، اگرچه اگر نیاز به صادر کردن تعداد بیشتری دارید، باید از نسخه پولی استفاده کنید که به شما امکان می‌دهد تا حداکثر 1500 مخاطب را صادر کنید. یک روز. مزیت بزرگ این کار این است که می توانید داده هایی را که برای صادرات نیاز دارید انتخاب کنید و سپس آنچه را که می خواهید با آن انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید