مدیرعامل پست از راه‌اندازی صندوق‌های هوشمند پست در سطح شهر تهران خبر داد


مدیرعامل شرکت ملی پست ضمن تشریح برنامه های این شرکت به مناسبت روز جهانی پست از راه‌اندازی صندوق‌های هوشمند پست در شهر تهران خبر داد.

به گزارش تکراتو و به نقل از خبرگزاری ایسنا، «محمود لیائی»، مدیرعامل شرکت ملی پست، در جریان نشست روز دوشنبه 17 مهرماه به مناسبت روز جهانی پست، ضمن اشاره به مهم‌ترین دستاوردهای اجلاس اخیر عربستان اعلام داشت: «خوشحالیم که دومین سال است که شاهد روز جهانی پست باشیم و رضایت نسبی از عملکرد پست در یک سال گذشته داشته باشیم. در آن چند روز ما شاهد برگزاری باشکوه چهارمین کنگره فوق العاده اتحادیه جهانی پست بودیم که جلسات متعددی را با کشورهای گوناگون برگزار و مذاکراتی انجام شد. مهم‌ترین موضوعی که در این سفر مطرح شد، بازگشایی ارتباط پستی بین دو کشور ایران و عربستان بود که مذاکرات متعددی برای این موضوع انجام شد. به میمنت بازگشایی سفارت دو کشور و ارتباطات خوب، قرار شد تمبر مشترکی بین دو کشور آماده و رونمایی شود؛ بحث دیگر ایجاد اتحادیه پست جهان اسلام بود که این موضوع با استقبال خوبی از طرف عربستانی روبه رو شد.»

بیشتر بخوانید: راه‌اندازی اتحادیه پستی جهان اسلام با پیشنهاد ایران!

راه‌اندازی صندوق‌های هوشمند پست در سطح شهر تهران

مدیرعامل شرکت ملی پست با اشاره به سفر اخیر خود به ریاض جهت حضور در یک اجلاس عنوان کرد: «می‌توانم ادعا کنم که ما جزو کشورهای پیشرو در پست سبز هستیم و امیدواریم سال آینده کشور ما جزو کشورهای برتر در زمینه پست سبز انتخاب شود.»

وی ضمن تاکید بر سه تکلیف محول شده به شرکت ملی پست اعلام کرد: «سه تکلیف به این شرکت ارائه شده که یکی از آن یکسان‌سازی رضایت از کارکنان شرکت ملی پست بود که در این زمینه اقدامات بسیاری مانند ارائه حق مسکن و خدمات رفاهی اشاره کرد.»

لیایی در مورد تحول دیجیتال به‌عنوان یکی از وظایف شرکت ملی پست اظهار داشت: «تحول دیجیتال جزو وظایفی بود که به شرکت ملی پست محول شد و اتفاقات خوبی در این زمینه رخ داد و می‌توانیم ادعا کنیم که در این زمینه پیشرو بودیم. علاوه بر موارد ذکر شده درحال تدوین سند تحول دیجیتال هستیم که درصورت تصویب جزو اولین سازمان هایی خواهیم بود که سند خود را آماده کرده است. همچنین در برنامه هفتم توسعه تحول دیجیتال و الزامات آن دیده شده که ما به استقبال این الزامات رفته‌ و اجرا کرده‌ایم و می‌توانیم ادعا کنیم که از برنامه هفتم توسعه هم جلوتریم.»

مدیرعامل شرکت ملی پست در بخش دیگری از بیاناتش به وظیفه دیگر پست یعنی هوشمندسازی اشاره و تشریح کرد: «هوشمندسازی از دیگر وظایف شرکت ملی پست است که در یک سال گذشته بر روی عدد 300 فرصت هوشمندسازی در پست تأکید بسیاری شده که تعداد بسیاری از این ۳۰۰ فرصت هوشمندسازی را انجام داده‌ایم؛ راه زیادی در پیش داریم  و امیدواریم با منابع موجود و تلاش در آینده به این موضوع عمل کنیم.»

لیائی در ادامه درباره راه‌اندازی صندوق‌های هوشمند پست در سطح شهر تهران اضافه کرد: «راه‌اندازی صندوق‌های هوشمند پست دیگر اقدام ما به مناسب روز جهانی پست است. درباره جزئیات این موضوع می‌توان با تعامل با بخش خصوصی، این صندوق‌ها را راه‌اندازی کنیم و امیدواریم بتوانند در خدمت به مردم موثر باشند.»

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص راه‌اندازی صندوق‌های هوشمند پست در شهر تهران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید