مراقب باشید، حذف اکانت Trades باعث حذف اکانت اینستاگرام شما نیز می شود!


با راه اندازی شبکه اجتماعی جدید متا، باید مراقب باشید یک حساب تجاری را حذف کنید مراقب باشید، زیرا طبق گفته اینستاگرام، حذف اکانت Trades می تواند منجر به حذف اکانت اینستاگرام شود!

شبکه اجتماعی متا با توییتر رقابت خواهد کرد از امروز با هدف شکستن سیطره شبکه اجتماعی متعلق به ایلان ماسک کار خود را آغاز کرد. با نصب برنامه برای معاملات شما می توانید مستقیما از اکانت اینستاگرام خود استفاده کنید و تمامی فالوورهای خود را در این شبکه اجتماعی داشته باشید. اما اگر به دلایلی از معاملات و قصد خوشتان نمی آید یک حساب تجاری را حذف کنید من باید بدانم که s یک حساب تجاری را حذف کنید اکانت اینستاگرام شما نیز حذف خواهد شد. در نتیجه کاربران در شبکه اجتماعی اینستاگرام ثبت نام می کنند موضوعات آنها باید خوب فکر کنند.

بیشتر بخوانید: اپلیکیشن Instagram Trades برای رقابت با توییتر رسما راه اندازی شد (+ لینک دانلود)

با حذف اکانت Trades، اکانت اینستاگرام شما نیز حذف خواهد شد

شبکه اجتماعی «Instagram Trades» از امروز آغاز به کار کرد و به گفته مارک زاکربرگتاکنون 10 میلیون کاربر در آن ثبت نام کرده اند. اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که سرویس متا جدید یک شرط جالب دارد: یک حساب Threads را حذف کنید همچنین اکانت اینستاگرام شما را حذف می کند! متا در صفحه خط مشی برنامه جدید توضیح می دهد:

می‌توانید هر زمان که بخواهید حساب Threads خود را غیرفعال کنید، اما حساب Threads شما تنها زمانی حذف می‌شود که حساب اینستاگرام خود را حذف کنید.

برای استدلال این شرط، متا این را توضیح می دهد نمایه تم این بخشی از اکانت اینستاگرام شماست. اما کاربران با نظرات متفاوتی به این مشکل واکنش نشان دادند.

یکی از کاربران در حساب توییتر خود نوشت: “من قبلا اکانت Threads خود را غیرفعال کرده ام، اما ظاهراً نمی توانید اکانت خود را بدون حذف اکانت اینستاگرام خود حذف کنید.” پس شاید بهتر باشد فعلاً (در معاملات اینستاگرام) ثبت نام نکنید!»

موضوعات اینستاگرام در مقابل توییتر

اینستاگرام، شبکه اجتماعی محبوب اشتراک گذاری عکس با بیش از 2 میلیارد کاربر، امروز Threads را برای کاربران بیش از 100 کشور جهان راه اندازی کرد. بر اساس نظرات ارسال شده در شبکه های اجتماعی، به نظر می رسد این برنامه در بین کاربران شبکه های اجتماعی بیشتر از سایر رقبای توییتر مانند Bluesky و Mastadon مورد اعتماد است.

زاکربرگ که اخیراً در گزارش هایی درباره چالش «جنگ در قفس» با ایلان ماسک شرکت کرده بود، اکنون معاملات را در اینستاگرام ارسال کنید ظاهراً ماسک از بیرون قفس زده شده است.

در حالی که ماسک مجموعه‌ای از داده‌های کاربر را در App Trends اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد، مشکلات و محدودیت‌هایی که اخیراً به توییتر اضافه شده است صدای کاربران را بلند کرده است و آنها به دنبال آن هستند. جایگزین خوبی برای توییتر هستند. به همین دلیل، تحلیلگران در گزارشی دیگر اعلام کردند که متا بهترین فرصت را برای ورود به این بازار غنیمت شمرد.

بیشتر بخوانید:

برداشت شما از شرایط عجیب یک حساب تجاری را حذف کنید چیست؟ نظرات خود را با تکراتو در بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید