مشخصات Xiaomi 14T و Xiaomi 14T Pro فاش شد. انتشار احتمالی در ماه سپتامبر


مشخصات شیائومی 14T و شیائومی 14 تی پرو این موضوع قبل از عرضه رسمی فاش شد. این دو گوشی در سال جاری و به احتمال زیاد در ماه سپتامبر در بازارهای جهانی عرضه خواهند شد.

شایعه شده است که شیائومی در حال کار بر روی یک سری جدید به نام شیائومی 14 تی خب، این مجموعه احتمالاً شامل دو گوشی Xiaomi 14T و Xiaomi 14T Pro می شود. امروز جزئیات جالبی در مورد این دو دستگاه در پایگاه کد HyperOS کشف و توسط وب سایت Android Headlines به اشتراک گذاشته شد. ظاهرا Xiaomi 14T Pro نسخه ارتقا یافته Redmi K70 Ultra خواهد بود.


ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بیشتر بخوانید:


مشخصات Xiaomi 14T و Xiaomi 14T Pro

طبق گزارش منتشر شده توسط Android Headlines، شیائومی 14 تی و شیائومی 14 تی پرو هر دو با کد rothko و شماره مدل N12 خواهند بود که نشان دهنده ویژگی ها و مشخصات مشابه است. او همچنین ادعا می‌کند که Xiaomi 14T Pro نسبت به Redmi K70 Ultra در بخش‌های مختلف بهبود یافته است.

به عنوان مثال، گفته می شود که این تلفن هوشمند دارای ویژگی هایی مانند شارژ بی سیم و دوربین تله فوتو با لنز لایکا است که در Redmi K70 Ultra وجود نداشت.

همچنین قلب می تپد شیائومی 14 تی پرو این پردازنده احتمالاً ابعاد 9300 مدیاتک خواهد بود. این گوشی قرار است با شماره مدل 2407FPN8EG و 2407FPN8ER در بازارهای جهانی عرضه شود و در مناطق مختلف عرضه شود. با این حال، طبق این گزارش، عرضه در هند بعید به نظر می رسد.

از سوی دیگر، مدل پایه شیائومی 14T با کد degas و شماره مدل 2406APNFAG و XIG06 در سطح جهانی شناخته خواهد شد. احتمالاً مانند نسخه پرو، شاهد عرضه این مدل در بازار هند نباشیم.

هنوز اطلاعات دقیقی از سیستم سخت افزاری مدل پایه منتشر نشده است، اما احتمالاً همان تراشه نسل قبل یعنی Dimension 8200 Ultra در این گوشی استفاده خواهد شد.

سری T شیائومی معمولاً مدل های پایه و حرفه ای را توسط پردازنده متمایز می کند. به عنوان مثال، 13T و 13T Pro سال گذشته دارای دوربین و ظرفیت باتری یکسان، فقط پردازنده های متفاوت بودند. بنابراین انتظار می رود این روند در سری 14T نیز دنبال شود.

گمان می رود Redmi K70 Ultra در ماه اوت در چین عرضه شود. بنابراین احتمالا عرضه جهانی سری 14 تی شیائومی در ماه سپتامبر اتفاق خواهد افتاد.

بیشتر بخوانید:

نظر کاربران Tecrato در مورد مشخصات Xiaomi 14T و Xiaomi 14T Pro چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با تکراتو و اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: gizmochina