نسخه اندروید ChatGPT در گوگل پلی ظاهر شده است


نسخه اندروید ChatGPT در Google Play مشاهده شد. این اپلیکیشن مدتی است که در اختیار کاربران آیفون و آی او اس قرار گرفته است.

نسخه اندروید ChatGPT در فروشگاه نرم افزار گوگل پلی منتشر شده است. کاربران سیستم عامل iOS مدتی است که از اپلیکیشن هوش مصنوعی OpenAI استفاده می کنند، اما خبری از اپلیکیشن اندروید ChatGPT نبود. حال با وجود وعده انتشار این اپلیکیشن اندرویدی در آینده نزدیک، این نرم افزار در گوگل پلی دیده شده است.

بیشتر بخوانید: Worldcoin به عنوان یک ارز دیجیتال توسط خالق ChatGPT راه اندازی شد

نسخه اندروید ChatGPT در گوگل پلی منتشر شده است

اوایل امسال اپلیکیشن GPT Chat برای iOS منتشر شد و مورد استقبال کاربران علاقه مند به هوش مصنوعی در آیفون قرار گرفت. اکنون پس از گذشت چند ماه، نسخه اندروید اپلیکیشن ChatGPT نیز راه اندازی شده است فروشگاه Google Play پرواز کرده است البته در حال حاضر امکان استفاده از این اپلیکیشن وجود ندارد.

نسخه اندروید این چت بات قبلا در فروشگاه گوگل پلی لیست شده است اما در حال حاضر فعال نیست و احتمالا در روزهای آینده در دسترس خواهد بود. توسعه دهندگان همچنین با ارسال چندین اسکرین شات، مروری بر محیط نرم افزاری این برنامه ارائه کردند.

به نظر می رسد رابط کاربری این اپلیکیشن همانند نسخه iOS خواهد بود و محیط یکپارچه آن مزیت بزرگی برای کاربران هر دو سیستم عامل است. نسخه اندروید برنامه چت GPT در چند روز آینده در پلی استور در دسترس خواهد بود. با انتشار نسخه اندروید ChatGPT، دیگر لازم نیست به نسخه مبتنی بر مرورگر برنامه اعتماد کنید، اما همچنان برای استفاده از آن به یک اتصال اینترنتی فعال نیاز دارید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد نسخه اندروید ChatGPT چیست؟ نظرات خود را با تکراتو در بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

.

منبع: گجت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید