نسخه جدید تلگرام به شما این امکان را می دهد که به راحتی استیکرها را ویرایش کنید


تلگرام به تازگی تایید کرده است که تا پایان این ماه 16 ویژگی جدید را عرضه خواهد کرد. اما قبل از فاش شدن این ویژگی های نسخه جدید تلگرام، اپلیکیشن محبوب پیام رسان اوایل این هفته از ویرایشگر استیکر پیشرفته ای رونمایی کرد که همه کاربران می توانند به صورت رایگان به آن دسترسی داشته باشند.

توانایی نسخه جدید تلگرام این به کاربران اجازه می دهد تا مجموعه ای از استیکرها را بدون خروج از برنامه ایجاد کنند. با استفاده از این قابلیت می توانید به راحتی متن، نقاشی، استیکرهای متحرک، شکلک ها و فایل های GIF که از قبل در برنامه موجود است را به عکس خود اضافه کنید.

بیشتر بخوانید: موسس تلگرام می گوید این شرکت در سال آینده سودآور خواهد شد

ویرایش استیکرها در نسخه جدید تلگرام

ویرایشگر استیکر بسیاری از ویژگی های ویرایش را ارائه می دهد، از جمله گزینه برش اشیاء و حذف پس زمینه. علاوه بر این، کاربران می توانند به صورت دستی بخش هایی از عکس خود را پاک کنند و همچنین یک طرح کلی برای مطابقت با برچسب ها اضافه کنند. هر برچسب ایجاد شده را می توان به سادگی با انتخاب ایموجی که آن را توصیف می کند به مجموعه اضافه کرد. شایان ذکر است که تلگرام از هوش مصنوعی برای پیشنهاد ایموجی های مناسب به کاربران بر اساس تصویر آنها استفاده خواهد کرد.

داستان به همین جا ختم نمی شود. کاربران می توانند مجموعه استیکر خود را به اشتراک بگذارند. وقتی استیکرهای ایجاد شده در ویرایشگر جدید را برای شخصی ارسال می‌کنید، آنها می‌توانند روی آنها ضربه بزنند و کل مجموعه را در اختیار داشته باشند. ناگفته نماند که هر مجموعه از استیکرها پیوند t.me منحصر به فرد خود را نیز دارند.

بیشتر بخوانید:

نظر خود را در مورد نسخه جدید تلگرام با تکراتو در میان بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: phonearena