نمایش نوار کناری در پایین مطالب در وردپرس میشم نصرتی


سایدبارها یکی از جنبه های مهم طراحی هر وب سایت هستند. آنها برای کمک به بازدیدکنندگان وب سایت در حرکت بین صفحات و دریافت اطلاعات بیشتر وجود دارند. می‌توانید ویژگی‌های مختلفی مانند ابزارهای جستجو، نمادهای رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر را در نوار کناری قرار دهید. آنها همچنین می توانند برای اضافه کردن تصاویر و ویدیوهای جالب به صفحات شما استفاده شوند که می توانند به فروش برند، محصولات و تصاویر شما کمک کنند. با این حال، مواقعی وجود دارد که ممکن است دشوار باشد. نمایش نوار کناری زیر محتوا در وردپرس قبول کن. این باعث می شود صفحه شما کمتر چشمگیر به نظر برسد، نرخ تبدیل کمتری داشته باشد و درآمد کمتری برای سایت شما به همراه داشته باشد.

چه چیزی باعث خطای «نوار کناری محتوای زیر محتوا در وردپرس را نشان می‌دهد».

1- فایل CSS: یکی از دلایلی که می تواند منجر شود نوار کناری زیر محتوا را نشان دهید با فایل style.css سایت شما مرتبط است. اگر فایل style.css خود را ویرایش کرده اید یا اگر عرض وب سایت در این فایل را از 960 پیکسل به مقدار دیگری تغییر داده اید، ممکن است این خطا در وب سایت شما رخ دهد.

مقاله مرتبط: راه حل هایی برای رفع خطای 404 در وردپرس

رویکرد: فایل را بررسی کنید تا مطمئن شوید که عرض سایت مشکلی ندارد و دلیل آن این است نمایش نوار کناری زیر محتوا در وردپرس شما این کار را نمی کنید.

2- خطای HTML: گاهی اوقات یک خطا در کد HTML می تواند این مشکل را ایجاد کند. ممکن است برخی از تغییرات HTML را در قالب خود اعمال کرده باشید یا این مشکل ممکن است پس از به روز رسانی به دلیل خطای کدنویسی سازنده رخ داده باشد. برای رفع آن می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

رویکرد: تگ های HTML خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ تگ بازی وجود ندارد. به عنوان مثال، اگر باز

در انتها نیز بسته می شود. باز کردن یکی از تگ ها نیز باعث ایجاد این خطا می شود.

3- ناسازگاری فرمت جدید: اگر قالب جدیدی را در وب سایت خود فعال کرده اید، ممکن است از تنظیمات قالب قبلی پشتیبانی نکند و باعث شود عناصر سایت شما خراب شود.

رویکرد: یا قالب قبلی را در سایت خود فعال کنید یا تنظیمات نمایش سایت خود را دوباره مطابق با قالب جدید تنظیم کنید.

4- دخالت افزونه در قالب: ممکن است اخیراً تمی نصب کرده باشید که روی نمایش سایت تأثیر می گذارد. این می تواند یک افزونه مربوط به تنظیمات فروشگاه یا هر افزونه ای باشد که بر ظاهر سایت تأثیر می گذارد.

رویکرد: به طور موقت افزونه مربوطه را غیرفعال کنید و نتیجه را بررسی کنید، اگر مشکل از افزونه است، سعی کنید از یک افزونه جایگزین استفاده کنید.

نحوه رفع خطای نمایش نوار کناری زیر محتوا

در قسمت بالا تمامی شرایط احتمالی که می تواند باعث بروز این مشکل در سایت وردپرس شما شود را توضیح داده ایم و برای هر کدام راه حلی ارائه کرده ایم اما اگر با انجام موارد بالا به نتیجه نرسیدید و قادر به رفع خطای موجود نبودید می توانید رزرو جلسه مشاوره این اشتباه را به ما بسپار. لطفا برای ارتباط واتساپ پیام بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید