نوار جستجوی جدید اینستاگرام با هوش مصنوعی طراحی شده است


تعداد شرکت هایی که قصد دارند از قدرت هوش مصنوعی استفاده کنند و ابزارهای هوش مصنوعی بسیاری را در محصولات خود پیاده کنند روز به روز در حال افزایش است. متا یکی از این شرکت‌هاست که برای ارائه ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی به کاربران برنامه‌های اجتماعی خود کار می‌کند نوار جستجوی جدید اینستاگرام ادامه داردمتا پس از آزمایش ربات چت هوش مصنوعی خود با کاربران واتس اپ در هند و سایر کشورها، اکنون به دنبال افزودن هوش مصنوعی خود به نوار جستجوی اینستاگرام برای چت ربات هوش مصنوعی و کشف محتوا است. آخر این هفته، TechCrunch گزارش داد که کاربران منتخب اینستاگرام اکنون یک نوار جستجوی بهبودیافته دریافت می‌کنند که در آن می‌توانند مکالمه‌های DM را با هوش مصنوعی متا با ایجاد پرس و جوهای مختلف آغاز کنند.

بیشتر بخوانید: اینستاگرام قابلیت یادداشت های خود را تغییر می دهد

کسانی که ویژگی جدید را دریافت می کنند می توانند سؤالات جدیدی بپرسند یا از یکی از سؤالات از پیش بارگذاری شده استفاده کنند. فراتر از مکالمات، هوش مصنوعی متا می تواند به کاربران اینستاگرام کمک کند تا محتوای جدید را در شبکه اجتماعی کشف کنند.

اگرچه متا در حال آزمایش هوش مصنوعی خود است، اما هنوز اعلام نکرده است که آیا از فناوری هوش مصنوعی مولد در جستجو استفاده خواهد کرد یا خیر. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: تجربیات مبتنی بر هوش مصنوعی ما در مراحل مختلف توسعه هستند و ما در حال آزمایش طیف گسترده ای از آنها به صورت عمومی در ظرفیت محدود هستیم.

بیشتر بخوانید:

نظر کاربران تکراتو در مورد نوار جستجوی جدید اینستاگرام چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با تکراتو و اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: phonearena