وام فرزندآوری دانشجویی ؛ به ازای هر فرزند یک وام پرداخت می‌شود


رئیس صندوق رفاه دانشجویان از اعطای وام فرزندآوری دانشجویی به مبلغ 7 میلیون به مادران خبر داد. بر اساس اعلام وزارت دفاع به ازای هر فرزند یک وام به مادران دانشجو تعلق خواهد گرفت.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرده برای بهبود رفاه مادران دانشجو به ازای هر فرزند به مادران دانشجو وام هفت میلیون تومانی اعطا خواهد شد. رئیس صندوق رفاه دانشجویان ضمن اعلام اعطای وام فرزنداوری به مادران دانشجو گفت: «ازای هر فرزند ۷ میلیون تومان وام ارائه می شود.»

بیشتر بخوانید: وام 300 میلیونی بانک صادرات با کارمزد 4 درصد (+جزئیات)

مسعود گنجی رییس صندوق رفاه دانشجویان ضمن تبریک روز مادر به تمام مادران بخصوص مادران دانشجو، گفت: «امیدوارم که دانشجویان با الگوگیری از حضرت فاطمه‌الزهرا (س) ادامه‌دهنده راه ائمه اطهار باشند و ما هم در این مسیر در تلاش هستیم تا امکانات رفاهی را برای دانشجویان فراهم کنیم.»

رئیس صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به اینکه وام تحصیلی، ضروری، ودیعه مسکن و حمایت از خانواده پیش‌تر برای دانشجویان در نظر گرفته شده افزود: «وام ضروری در موارد محدودی مانند ازدواج، فرزندآوری یا دانشجوی نخبه یا کارآفرین بودن به دانشجویان تعلق می‌گیرد؛ همچنین سعی‌مان بر این است که در طرح قانون جوانی جمعیت نیز به آنچه قانون تعیین کرده عمل کنیم.»

رییس صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: «ما برای امکانات رفاهی و کمک به دانشجویان وام ازدواج را در نظر گرفتیم و مبلغ برای زوج‌هایی که ثبت‌نام کردند، واریز شده است. در این میان برای مادران دانشجو هم وام فرزندآوری را فراهم کردیم که به ازای هر فرزندی که متولد می‌شود، مبلغ ۷ میلیون تومان را در اختیار مادران دانشجو قرار می‌دهیم و برای پرداخت و ثبت‌نام این وام‌ها هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد.»

بیشتر بخوانید: 

نظر شما درباره‌ی وام فرزندآوری دانشجویی چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *