وام 200 میلیون تومانی و 4 درصدی بانک مهر ایران (+شرایط و نحوه دریافت)


وام 200 میلیون تومانی و 4 درصدی بانک مهر ایران برای مشتریان این بانک در شعب آن در سراسر کشور قابل دریافت است.

وام 200 میلیون تومانی و 4 درصدی بانک مهر ایران ابلاغ شد. بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌عنوان یکی ار بهترین بانک‌های قرض‌الحسنه در کشور طبق اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که درصدد پرداخت وام 200 میلیونی برای آن دسته از مشتریانی است که نه دارای بدهی حساب باشند و نه سابقه چک برگشتی داشته باشند.

بیشتر بخوانید: وام 100 میلیون تومانی بازنشستگان بدون ضامن (+شرایط و نحوه دریافت)

وام 200 میلیون تومانی و 4 درصدی بانک مهر ایران ابلاغ شد

به گزارش تکراتو و به نقل از اقتصاد آنلاین، اگر به دنبال وام درصدپایین هستید با طرح تسهیلات امتیازی مهر ایران می‌توانید تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات ۴ درصدی دریافت کنید. در ادامه شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیونی ۴درصدی بانک مهر ایران را توضیح خواهیم داد.

وام 200 میلیونی بانک مهر ایران / وام 4 درصدی بانک مهر ایران

شرایط کامل دریافت وام 200 میلیونی 4 بانک مهر ایران

برای دریافت وام ۲۰۰ میلیونی ۴ درصدی ابتدا باید در یکی شعب بانک مهر ایران حساب باز کنید. حساب‌های قرض‌الحسنه مهر ایران مشمول دریافت این وام خواهند شد. وام‌ گیرنده باید به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد و در لیست سیاه بانک مرکزی نیز قرار نداشته باشد. برای این تسهیلات باید بین ۳-۱۲ ماه دارای میانگین حساب باشید. جزئیات کامل و شرایط دریافت وام 200 میلیونی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران شامل موارد زیر است:

  • این وام نیاز به ضامن رسمی دارد.
  • در طرح تسهیلات امتیازی مهر ایران می‌توانید تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان وام نقدی دریافت کنید.
  • دوره بازپرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک مهر ایران ۶۰ ماه است.
  • طبق آنچه اشاره کردیم رقم سود وام ۲۰۰ میلیون تومانی برای بازپرداخت ۶۰ ماه ۴ درصد است. مجموع رقم وام و سود وام ۱۴۰۲ مهرایران به ۲۰۰,۱۰۰,۰۰۰ میلیون تومان می رسد.
  • طبق قوانین بانک مهر ایران، قسط ماهانه ۳,۳۳۳,۳۳۳ تومان برای وام ۲۰۰ میلیونی ۴ درصدی در نظرگرفته شده است.

بسیاری از مخاطبان تکراتو از شرایط پرداخت این وام ناراضی هستند و به نظر می‌رسد مدعیات بانک در ابلاغیه رسمی با آنچه در شعبه‌ها از مشتریان خواسته می‌شود تناقض دارد. تجربه شما چیست؟ در صورتی که هر نکته‌ای در خصوص این وام دارید موضوع را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص وام 200 میلیون تومانی و 4 درصدی بانک مهر ایران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید