پلی استیشن 5 اسلیم (PS5 Slim) توسط سونی معرفی شد (+قیمت)


سونی پلی استیشن 5 اسلیم (PS5 Slim) را معرفی کرد. همانطور که از اسم این کنسول پیداست، این محصول مدل باریک‌شده کنسول Play Station 5 است.

بالاخره سونی از PS5 Slim رونمایی کرد. پلی استیشن ۵ اسلیم با همان قدرت نسخه معمولی، ۳۰ درصد کوچکتر خواهد بود و حافظه داخلی آن به ۱ ترابایت افزایش پیدا می‌کند. طبیعتا طراحی بیرونی PS5 Slim به جز کمی باریک شدن، اندکی تفاوت هم دارد. همچنین جالب است بدانید که درایو دیسک آن ماژولار شده و می‌توانید جداگانه آن را تهیه کرده و به مدل دیجیتال هم اضافه‌ کنید.

بیشتر بخوانید: کنسول دستی سونی با نام پلی استیشن پورتال (PlayStation Portal) رسما رونمایی شد

مشخصات و قیمت پلی استیشن 5 اسلیم (PS5 Slim)

پلی استیشن 5 اسلیم به مانند نسخه عادی دارای مدل‌های دیجیتال و مدل استاندارد (با درایو دیسک بلوری) است، اما درایو دیسک اکنون ماژولار شده است و می‌توان آن را به صورت جداگانه هم خریداری کرد.

سونی PS5 Slim نسبت به مدل‌های قبلی بیش از 30 درصد کاهش حجم و وزن آن بین 18 یا 24 درصد (بسته به نسخه دیجیتال یا استاندارد) کاهش یافته است. یک پایه افقی در مدل جدید ارائه خواهد شد و یک پایه عمودی جدید به صورت جداگانه به فروش می‌رسد.

به صورت رسمی ماه نوامبر برای عرضه نسخه PS5 Slim اعلام شده است که آبان تا دهه اول آذر 1402 می‌شود. قیمت مدل اسلیم پلی استیشن ۵ سونی به قرار زیر است:

  • قیمت مدل استاندارد پلی استیشن ۵ اسلیم = ۴۴۹ دلار
  • قیمت نسخه دیجیتال پلی استیشن ۵ اسلیم = ۴۹۹ دلار

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره پلی استیشن 5 اسلیم چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

.

منبع: ترنجی

دیدگاهتان را بنویسید