چگونه با ایجاد سایتی مانند اینستاگرام بفروشیم؟


متاسفانه حدود یک هفته از قطع شدن اینترنت بین المللی و فیلترینگ اینستاگرام می گذرد و در این مدت تعداد زیادی از کسب و کارهای اینترنتی به ویژه کسب و کارهایی که در اینستاگرام جدی هستند با چالش جدی و موضوع مهمی مواجه شده اند.

در صورت ادامه این وضعیت چه باید کرد؟ بسترهای جایگزین مناسب کدامند؟

اگرچه این روزها هیچ ابزاری با قدرت اینستاگرام را نمی توان به عنوان ابزار جایگزین معرفی کرد، اما با توجه به محدودیت هایی که فروشگاه های آنلاین در اینستاگرام با آن مواجه هستند، باید راهی برای ادامه فعالیت این کسب و کارها با کمترین آسیب پیدا کنیم. سایت ساز C5 با تمام قوت و همدلی در تلاش است تا خدمات مرتبط را برای فروشگاه های آنلاین در اینستاگرام ارائه دهد.

در حال حاضر صفحات اینستاگرامی که دارای وب سایت هستند با کمترین مشکل به کار خود ادامه می دهند، بنابراین برای حفظ فروش آنلاین باید یک وب سایت برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

مهمترین مزیت داشتن وب سایت این است که کاملاً در اختیار شماست و هیچ محدودیتی مشکلی ایجاد نمی کند. همچنین به راحتی می توانید با ابزارهای تبلیغاتی خوب مانند گوگل ادز یا تبلیغات کلیکی برای جذب مشتری به فروش بسیار بالایی برسید.

با سایت ساز C5 به راحتی سایت بسازید

با ساخت سایت با C5 و داشتن فروشگاه اینترنتی می توانید بستری آنلاین برای کسب و کار خود فراهم کنید که تا زمانی که اینترنت (حتی ملی) وجود داشته باشد و قوانین اولیه را رعایت کنید همیشه در دسترس شما و مشتریانتان باشد. از طرف دیگر، لازم نیست نگران باشید که مثلا اینستاگرام فیلتر شود یا خود اینستاگرام به دلایلی صفحه شما را از دسترس خارج کند.

در ادامه خواهید خواند:

چگونه بدون دانش فنی یک سایت ایجاد کنیم؟

سایت چگونه به افزایش مشتریان و فروش کمک می کند؟

هزینه ساخت سایت با سی فایو چگونه محاسبه می شود و چقدر است؟

چگونه بدون دانش فنی یک سایت ایجاد کنیم؟

وقتی از کسب و کارهای آنلاین برای ساخت سایت فروشگاهی دعوت می کنیم با یک سوال مهم روبرو می شویم: آیا ساخت سایت نیاز به دانش برنامه نویسی ندارد؟ آیا مدیریت و مدیریت سایت فروشگاهی پیچیده نیست؟

در پاسخ باید بگوییم که با توجه به نیاز کسب و کار می توان یک سایت با روش های مختلف اما با طراحی پلتفرم ساخت. سایت و فروشگاه ساز C5 با کمک یک نمونه آماده و تیم پشتیبانی قوی می توانید وب سایت تجاری خود را با کمترین هزینه ممکن در سریع ترین زمان و بدون نیاز به دانش فنی بسازید. به کار با اینستاگرام آسان استمدیریتش کن

سایت چگونه به افزایش مشتریان شما کمک می کند؟

با کمک سایت می توانید با روش های زیادی توجه را به خود جلب کنید و مخاطبان هدف خود را از دنیای نامحدود اینترنت به سمت کسب و کار خود هدایت کنید. این روش ها شامل استفاده از پلتفرم های بهینه سازی موتورهای جستجو مانند گوگل (سئو)، گوگل ادز، تبلیغات بنری، تبلیغات منطبق و غیره است که می توانید با استفاده از مجموعه های مختلف این خدمات ارائه دهید یا از طریق محتوای موجود در استفاده از اینترنت مهارت کسب کنید. این پلتفرم ها برای افزایش فروش سایت شما.

قیمت سایت ساخت و ساز چقدر برای کسب و کار شما ارزش دارد؟

یکی از دلایل مهم دیگری که باعث می‌شود برخی از کسب‌وکارهای آنلاین مقاومت کنند، هزینه بالای برخی از روش‌های طراحی سایت است. با ساخت سایت با Cify می توانید در کمترین زمان ممکن سایت خود را با قیمت مناسب داشته باشید. سیفایو بزرگترین شرکت طراحی سایت آنلاین در ایران است که با کمک پلتفرم قدرتمند خود وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما را با چند کلیک ساده راه اندازی می کند.

برای مشاوره رایگان و درخواست قیمت ساخت سایت روی لینک کلیک کنید کلیک انجام دادن.

برای بهره مندی از تخفیف ویژه اینترنتی فروشگاه های اینستاگرام همین حالا با شماره 02191302553 زنگ زدن.

نمونه هایی از سایت های ساخته شده با Cify

دیدگاهتان را بنویسید