چگونه سایت خود را از Ezoic جدا کنید (در 3 مرحله)


اگر می‌خواهید ezoic را از سایت خود حذف کنید، پس حتماً این روند را بسیار ترسناک می‌دانید. به خصوص اگر خودتان این کار را انجام می دهید و هیچ کس نماینده ای از شرکت برای کمک به شما نیست.

خوب، نگران نباشید زیرا من اخیراً آن را از سایت خود حذف کردم و می توانم به شما آموزش دهم که چگونه این کار را انجام دهید.

در پایان این وبلاگ، دقیقاً خواهید دانست که برای حذف دائمی سایت خود از Ezoic چه کاری باید انجام دهید.


خیلی طولانی نخوانده

برای ادغام سایت خود از Ezoic، باید سرورهای نام را از Ezoic به سرورهای میزبان خود تغییر دهید و افزونه وردپرس را غیرفعال کنید.


مرحله 1: حذف سرورهای نام

هنگامی که برای اولین بار سایت خود را با Ezoic ادغام کردید، آنها باید از شما خواسته باشند که سرورهای نام میزبان خود را با سرورهای نام Ezoic از ثبت کننده دامنه تغییر دهید.

بنابراین اکنون فقط باید به ثبت کننده دامنه خود بازگردید و سرورهای نام را از Ezoic به ارائه دهنده میزبان خود تغییر دهید.

به عنوان مثال، اگر نام دامنه سایت خود را از NameCheap خریداری کرده اید، باید به آنجا بروید و سرورهای نام را به ارائه دهنده هاست خود تغییر دهید.

در مورد من، من دامنه خود را از دامنه های گوگل و میزبانی از Bluehost خریداری کرده ام. تیم Ezoic از من خواسته است که سرور نام را از Bluehost به آنها تغییر دهم.

و من به سادگی به دامنه های گوگل رفتم و دوباره آنها را تغییر دادم.

مرحله 2: غیرفعال کردن افزونه وردپرس

در مرحله بعدی، آنها همچنین از شما خواستند که افزونه وردپرس را برای یکپارچه سازی بهتر سایت نصب کنید.

شما به سادگی باید بروید و افزونه را غیرفعال کنید.

مرحله 3: حذف Ezoic از سایت

اکنون که تمام این مراحل را انجام داده اید، باید حداقل 24 ساعت صبر کنید. این به این دلیل است که انعکاس تغییراتی که انجام داده اید زمان می برد.

پس از این مدت، باید ایمیلی از Ezoic دریافت کنید که می گوید سایت شما دیگر با Ezoic یکپارچه نیست. من هم همین ایمیل را دریافت کردم.

در این مرحله تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد داشبورد Ezoic خود شوید و تنظیمات را پیدا کنید. در آنجا باید گزینه “حذف سایت” را پیدا کنید.

یک پنجره بازشو ظاهر می شود، مانند این:

فقط روی تایید کلیک کنید و کارتان تمام شد!

اگر می خواهید تایید کنید که انجام شده است یا خیر، کافی است به وب سایت Whois مراجعه کرده و دامنه خود را وارد کنید. سرورهای نام را از آنجا بررسی کنید. اگر سرورهای Ezoic را می بینید، فقط کمی صبر کنید. در غیر این صورت سرور هاست شما به صورت زیر نمایش داده می شود:

کلمات پایانی

ممکن است موقعیتی پیش بیاید که نخواهید با Ezoic بیشتر حرکت کنید. و حذف سایت از آنجا بسیار دشوار است زیرا هیچ مقاله پشتیبانی مرتبط با آن وجود ندارد و چت زنده در سایت آنها کار نمی کند. بنابراین تصمیم گرفتم که این کار را به روش خودم انجام دهم و کار کرد!

بنابراین فقط با حذف سرورهای نام و حذف افزونه WP، می توانید سایت خود را از Ezoic حذف کنید.

اگر در این فرآیند مشکلی دارید، با من تماس بگیرید و من تمام تلاش خود را برای کمک به شما انجام خواهم داد.

مرا از طریق ایمیل، لینکدین، دیسکورد یا ماستودون پیدا کنید.

PS آیا از Mastodon استفاده می کنید؟ و آیا سایت خود را در آن تایید کرده اید؟ نحوه تأیید سایت خود را در Mastodon در اینجا بیاموزید.

بررسی کاربر


3.75
(4 رای)

دیدگاهتان را بنویسید