ژست خبرساز مدل‌های روس در کنار محصولات ایرانخودرو (+عکس)


به‌دنبال همکاری‌های خودرویی روسیه و ایران، تصاویری از ژست خبرساز مدل‌های روس در کنار محصولات ایرانخودرو در جریان نمایشگاه خودرو روسیه منتشر شده است.

بازار خودرو روسیه، هشتمین بازار بزرگ واردات خودرو در جهان از لحاظ حجم فروش محسوب می‌شود. لذا بر همین اساس صنعت خودروسازی ایران به دنبال افزایش همکاری‌های خودرویی خود با روسیه بوده است. در همین راستا، طبق داده‌های آژانس اتواستات روسیه، تا تاریخ 1 ژوئیه 2022، در مجموع 10 هزار و 400 خودروی وارداتی از ایران در روسیه وجود دارد. این میزان نسبت به بازار ماهانه 100 هزار خودرویی روسیه عدد بسیار ناچیزی محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: کلاهبرداری ایرانخودرو از خریداران 207 ؛‌ وقتی 207 میخری اما 206 میگیری!

ژست خبرساز مدل‌های روس در کنار محصولات ایرانخودرو

باتوجه به اینکه بیشتر خودروی صادراتی ایران به روسیه، خودرو ملی ایران یا همان سمند بوده لذا ایرانخودرو همواره به دنبال گسترش همکاری خود در بازار روسیه بوده و از سال 2022 در نمایشگاه خودرو روسیه حضور پیدا می‌کند.

در همین راستا انتشار تصاویری از ژست خبرساز مدل‌های روس در کنار محصولات ایرانخودرو در غرفه محصولات این خودروساز در جریان نمایشگاه خودرو روسیه، بازتاب فراوانی در رسانه‌ها پیدا کرده است. محصولات دیده شده از ایران‌خودرو در این تصاویر شامل خودروهای رانا و سورن ELX است.

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه شما در خصوص ژست خبرساز مدل‌های روس در کنار محصولات ایرانخودرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید