کارشناسان املاک چگونه می توانند به شما کمک کنند؟ – وبلاگ خدمات


داشتن یک کارشناس املاک می تواند به شما در پیدا کردن یک فضای تجاری برای شرکت یا انتقال کسب و کارتان کمک کند.

کارشناس املاک یا کارشناس دادگستری املاک یک متخصص حرفه ای در زمینه املاک است. از جمله مزایای داشتن یکی از این کارشناسان، دانستن دقیق تر ارزش گذاری ملک یا محل برای راه اندازی کسب و کار شما است.

هنگام انجام ارزیابی، متخصص ملک را با در نظر گرفتن وضعیتی که در آن قرار دارد، منطقه ای که در آن قرار دارد یا آسیبی که ممکن است داشته باشد، بررسی می کند تا ارزش واقعی آن را مشخص کند.

ارزیابی یک محل تجاری، چه چیزی را باید در نظر گرفت؟

وقتی نوبت به دانستن مبلغ پیشنهادی برای یک مکان برای شرکت شما می رسد، عوامل مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید و داشتن یک متخصص حرفه ای می تواند به شما کمک کند.

اولین چیزی که باید به آن توجه کرد سطح و توزیع ملک است. متر مربع موجود و توزیع آنها برای ارزیابی مهم خواهد بود.

وضعیت محل یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت است. برای انجام این کار، داشتن کمک حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا تمام آسیب هایی که ممکن است داشته باشد را شناسایی کنید.

یکی دیگر از جنبه های کلیدی موقعیت ملک و یکی از عواملی است که بیشتر بر قیمت تأثیر می گذارد. ارزیابی یک مکان برای یک فعالیت تجاری تا حد زیادی به این بستگی دارد که آیا در نزدیکی منطقه تجاری شهر واقع شده است یا خیر.

در نهایت، وضعیت اشغال باید در نظر گرفته شود. این که آیا محل در زمان فروش اجاره داده می شود یا خیر.

نحوه انتخاب ارزیاب املاک

شرایطی که تکنسین حرفه ای املاک باید داشته باشد در ماده 340 قانون آیین دادرسی مدنی مقرر شده است و باید در هنگام استخدام او را در نظر بگیرید.

شرط اصلی داشتن مدرک رسمی تخصصی در این زمینه است. کارشناسان متخصص در زمینه های مختلف از املاک، فناوری اطلاعات یا اقتصاد وجود دارند.

در میان کارشناسان املاک نیز باید بدانید که همه آنها در ارزیابی تجاری تخصص ندارند، زیرا بین این نوع ارزیابی و ارزیابی خانه تفاوت هایی وجود دارد.

اگر می‌خواهید آن را به درستی انجام دهید، بهترین راه این است که از خود کارشناس کارهایی که انجام داده است بخواهید تا دریابید که آیا او تجربه کافی در زمینه مورد علاقه ما دارد یا خیر.


از خدمات، ما از شما دعوت می کنیم تا متخصصان رایگان در بخشی را که مطابق با نیازهای شما هستند جستجو کنید. و اگر شرکت شما این خدمات را پوشش می دهد، از شما دعوت می کنیم تا به عنوان ارائه دهنده ثبت نام کنید تا خواسته های این بخش را برآورده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید