کدام گوشی‌های سامسونگ ویژگی‌های گلکسی AI را دریافت خواهند کرد؟


به تازگی، سامسونگ ویژگی های Galaxy AI را برای پرچمداران سری Galaxy S23 و سری Z Fold/Flip 5 منتشر کرده است. اما این شرکت قصد دارد هوش مصنوعی خود را در اختیار کاربران قدیمی‌تر خود قرار دهد، بنابراین اعلام کرد که هوش مصنوعی گلکسی به برخی از مدل‌های قدیمی‌تر از جمله این سری می‌آید. گلکسی اس 22 ظاهر می شود. ویژگی‌های Galaxy AI که اوایل امسال با سری گلکسی S24 معرفی شدند، اکنون در برخی از مدل‌های قدیمی‌تر نیز گنجانده شده‌اند. این دستگاه‌ها دارای ویژگی‌هایی مانند Browsing Assist، Call Assist و ویژگی‌های ویرایش عکس با هوش مصنوعی خواهند بود که همگی از طریق به‌روزرسانی One UI 6.1 ارائه می‌شوند.

بیشتر بخوانید: سامسونگ با پشت سر گذاشتن اپل به پیشروترین فروشنده گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شده است

بر اساس گزارش های منتشر شده، گلکسی اس 22، گلکسی اس 22 پلاس، گلکسی اس 22 اولترا، گلکسی زد فولد 4، زد فلیپ 5، گلکسی تب اس 8، تب اس 8 پلاس و تب اس 8 اولترا دستگاه هایی هستند که از هوش مصنوعی سامسونگ استفاده خواهند کرد.

خوشبختانه، این گوشی‌های هوشمند تقریباً تمام ویژگی‌های Galaxy AI موجود در جدیدترین Galaxy S24 را خواهند داشت. تنها قابلیتی که در این دستگاه ها وجود ندارد، Instant Slo-Mo است که از هوش مصنوعی برای پر کردن فریم ها در یک ویدیوی معمولی و تبدیل آن به یک فیلم اسلوموشن استفاده می کند. با این حال، در اینجا لیستی از تمام ویژگی های Galaxy AI اعلام شده در گوشی های هوشمند رده بالا آمده است:

  1. تصاویر پس زمینه تولید شده توسط هوش مصنوعی
  2. ویرایش پیشنهاد
  3. ویرایش مولد
  4. کمک را بررسی کنید
  5. دستیار رونوشت
  6. یادداشت راهنما
  7. ترجمه زنده
  8. مترجم
  9. کمک چت
  10. حلقه جستجو (با گوگل)

سامسونگ تأیید کرده است که ویژگی‌های Galaxy AI در اوایل می 2024 برای دستگاه‌های فوق‌الذکر در دسترس خواهد بود. سری Galaxy 21 ممکن است ویژگی‌های بصری مبتنی بر هوش مصنوعی نیز داشته باشد، اما این غول فناوری هنوز جدول زمانی خاصی را برای عرضه آن اعلام نکرده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد گلکسی اس 22 و دیگر گوشی های قدیمی سامسونگ چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: smartprix