14 روشی که باید آنها را بشناسید!


تشخیص محتوای کپی این به یک کابوس برای مدیران محتوا تبدیل شده است! تصور کنید که می خواهید تعداد زیادی محتوا را از تیم تولید محتوای داخلی خود یا نویسندگان از راه دور خود ارائه دهید! شما قطعا به روش های سریع برای تشخیص محتوای تکراری نیاز دارید. راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد که در زیر به برخی از آنها می پردازیم. سایت های زیادی وجود دارند که می توانند به ما در شناسایی سریع محتوای تکراری کمک کنند. در این مقاله پنتازوم می خواهیم به معرفی این سایت ها بپردازیم. علاوه بر سایت ها، از خود گوگل نیز می توان برای کشف محتوای منحصر به فرد یا غیر منحصر به فرد استفاده کرد.

استفاده از گوگل برای شناسایی محتوای کپی شده

همانطور که می دانیم گوگل همیشه سعی می کند بهترین نتایج جستجوی مورد نظر را به ما نشان دهد، اما علاوه بر این می توان از جستجوی گوگل برای شناسایی محتوای کپی شده استفاده کرد. استفاده از این روش بسیار آسان است.

(توجه داشته باشید! برای سفارش تولید محتوای با کیفیت بدون کپی، یک حساب پنتازوم باز کنید!)

برای اینکه بتوانید منحصر به فرد بودن یک متن را با استفاده از گوگل تشخیص دهید، می توانید بخشی از آن متن را در گوگل جستجو کنید و اگر دقیقا همان متن جستجو شده در نتایج برجسته شود، به این معنی است که متن مورد نظر منحصر به فرد نیست.

حال اگر بخواهیم از منحصر به فرد بودن یا نبودن کل متن مطمئن شویم، می توانیم برخی از قسمت های دیگر متن را به صورت تصادفی و به همین صورت تست کنیم!

تشخیص محتوای کپی

وب سایت Duplichecker برای تشخیص محتوای تکراری

Duplichecker یکی از بهترین سایت‌های تشخیص محتوای تکراری است. با استفاده از امکانات موجود در این سایت، سرقت ادبی یا محتوای کپی شده برای فایل های متنی در فرمت های DOC، TXT و URL قابل شناسایی است. برای استفاده از امکانات این سایت نیازی به ثبت نام نیست!

اما در صورت ثبت نام در این سایت می توانید به صورت نامحدود از قابلیت های آن استفاده کنید، البته لازم به ذکر است که این سایت تنها مسئولیت مقالاتی تا 1500 کلمه را بر عهده دارد.

وب سایت گزارش موتور جستجوی شناسایی محتوای تکراری

اگر علاوه بر یافتن محتوای تکراری، رتبه آنها نیز مهم است، یک سایت گزارش موتور جستجو می تواند بهترین انتخاب در این زمینه باشد. برای این کار فقط باید نام سایت را به همراه چند کلمه کلیدی از آن در این سایت وارد کنید.

وب سایت Plagscan برای تشخیص محتوای کپی شده

وب سایت plagscan با استفاده از هوش مصنوعی بسیار قوی خود توانایی تشخیص کلمات تغییر یافته را دارد. کاربران این سایت بسیار زیاد هستند و با توجه به گزینه هایی که در اختیار کاربر قرار می دهد، سایت بسیار خوب و مفیدی در این زمینه است.

وب سایت Plagspotter برای تشخیص محتوای کپی شده

سایت plagspotter یک سایت بسیار مفید برای کسانی است که سایت های بزرگی دارند و می خواهند محتوای تکراری را شناسایی کنند. بازه زمانی در نظر گرفته شده در این سایت برای این تشخیص بین 49 ثانیه تا یک دقیقه است. در این سایت جستجوی محتوا توسط URL انجام می شود.

Siteliner برای شناسایی محتوای تکراری

در سایت لاینر، محتوای مورد نظر را می توان در تمام سایت ها بررسی کرد تا در مورد منحصر به فرد بودن یا غیر منحصر به فرد بودن آن، به نتیجه صحیح دست یافت. در اینجا می توانید آدرس سایت یا محتوای خود سایت را در محل مناسب قرار داده و آن را مشاهده کنید.

سایت Edubirdie برای تشخیص محتوای کپی شده

edubirdie یک سایت تشخیص محتوای تکراری بسیار قوی و قابل اعتماد است. شما می توانید با خیال راحت مطالب تا 10000 کلمه را در این سایت مشاهده کنید. دو راه برای جستجو در این سایت وجود دارد. می توانید قسمتی از متن را جستجو کنید یا فایل را به صورت کلی در این سایت قرار دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

تشخیص محتوای کپی

سایت Copyscape برای تشخیص محتوای کپی شده

سایت copyscape یکی دیگر از سایت های مرتبط با تشخیص محتوای کپی شده است. این سایت از سرعت و دقت بالایی برخوردار است و علاوه بر تشخیص ذکر شده درصد تشابه محتوا با سایت های دیگر را نیز به ما نشان می دهد.

وب سایت Grammarly برای تشخیص محتوای کپی شده

سایت Grammarly همانند سایت های مشابه خود در زمینه تشخیص محتوای کپی هر روز سعی در بهبود و به روز رسانی امکانات خود برای جذب کاربران بیشتر دارد. در این سایت علاوه بر بررسی کپی بودن مطالب، می توانید متن را از نظر دستور زبان، قواعد و نکات املایی نیز بررسی کنید.

البته تابع ویژه ذکر شده بیشتر برای متون انگلیسی کاربرد دارد. اگر سایت شما دارای محتوای انگلیسی است، این سایت می تواند در این زمینه به شما کمک زیادی کند.

این ابزار به دو صورت رایگان و تجاری موجود می باشد و در صورت پرداخت می توانید از سایر خدمات ارائه شده توسط این سایت نیز استفاده نمایید.

فوت و فن! افزونه Grammarly را در گوگل کروم نصب کنید. به طور خودکار متون ایمیل انگلیسی که می خواهید ارسال کنید را می توان تا حد زیادی به طور خودکار با Grammarly ویرایش کرد.

سایت پلاگرام برای تشخیص محتوای کپی شده

Plagramme یکی دیگر از پلتفرم های محبوب برای تشخیص محتوای تکراری است. این سایت فناوری خود را از منظر چند زبانه توسعه خواهد داد.

از جمله امکانات متنوع و منحصربفرد این سایت که ممکن است برای شما مفید باشد عبارتند از: اپلیکیشن جذاب و زیبا، استفاده از کد رنگی برای مطالب کپی شده در آن و ارائه پیشنهادات برای اصلاح خطاهای موجود.

سایت ابزارهای کوچک برای تشخیص محتوای تکراری

Smallseotools سایت دیگری است که می توان از آن برای تشخیص سرقت ادبی محتوا استفاده کرد. لازم به ذکر است که این سایت در این زمینه سرعت و دقت بالایی دارد و کاربران زیادی را به خود جذب کرده است.

سایت پلاژیوم برای تشخیص محتوای کپی شده

سایت پلاژیوم به ما این امکان را می دهد که به سرعت جستجو کنیم تا محتوای کپی شده را شناسایی کنیم. البته باید در نظر داشت که نسخه پولی این سایت قابلیت های بسیار بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد.

سایت جستجوگر سرقت ادبی برای شناسایی محتوای کپی شده

فقط نسخه پولی سایت سرقت ادبی موجود است که می توانید متون کپی شده را با سرعت بالا جستجو و شناسایی کنید و در اسرع وقت به نتیجه دلخواه برسید.

درصد سایت تشخیص محتوای تکراری تقلبی

روش دیگر برای شناسایی محتوای کپی شده به صورت آنلاین و با سرعت بالا، سایت درصد کلاهبرداری است.

حرف آخر و نکته مهم در تشخیص کپی محتوا!

همانطور که می دانیم تولید محتوا برای سایت بسیار مهم است اما مهمتر این است که محتوا کاملا منحصر به فرد باشد در غیر این صورت سایت آسیب می بیند.

پس بهتر است مطمئن شوید که سایت شما منحصر به فرد و غیر منحصر به فرد است تا دچار سئو نشود و رتبه خود را از دست ندهد.

در این مقاله Pentazom با 14 روش مختلف برای تشخیص محتوای کپی شده آشنا شدیم که از بهترین روش ها برای این کار هستند و با استفاده از آنها می توانید به راحتی و به سرعت به نتیجه دلخواه برسید. آیا راهی برای تشخیص محتوای کپی شده می شناسید؟!

برای ما کامنت بگذارید 🙂

دیدگاهتان را بنویسید