Airpod Pro به پورت USB-C نیز مجهز شده است


ظاهرا باید منتظر انتشار باشیم AirPods Pro همچنین دارای پورت USB-C. اما این تنها چیزی نیست که برای نسل بعدی AirPods برنامه ریزی شده است. اما یک ویژگی جالب دیگر در راه است.

طبق اخبار منتشر شده توسط مارک آلمانی بلومبرگ، ظاهرا اپل قصد دارد نسل جدیدی از گوشی های آیفون 15 را معرفی کند. AirPods Pro همچنین فاش می کند که با وجود استفاده از درگاه USB-C، به یک ویژگی شنوایی جدید نیز مجهز خواهد شد. پیش از این، اتحادیه اروپا بر اساس قوانین جدیدی که با اپل وضع کرده بود، هشدار داده بود که برای فعالیت در اروپا باید قوانین آن اتحادیه را رعایت کند. یکی از این قوانین استفاده از پورت USB-C برای شارژ در نسل های بعدی آیفون ها بود.

بیشتر بخوانید: ویژگی Adaptive Audio برای Apple AirPods معرفی شد

Airpod Pro مجهز به درگاه USB-C است

مارک جرمن، خبرنگار بلومبرگ، در آخرین گزارش خود، اشاره کرد که برخی از AirPods به ویژگی جدید تست شنوایی در iOS 17 مجهز خواهند شد و حتی ممکن است بتوانند دمای بدن را از طریق کانال گوش اندازه گیری کنند. همچنین طبق گزارش بلومبرگ، اپل در حال کار بر روی نسل جدید AirPods Pro و AirPods Max است، اما نباید انتظار داشته باشیم که در آینده نزدیک معرفی شوند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ویژگی تست شنوایی صداهای مختلفی را در گوشی کاربر پخش می کند و بر اساس پاسخ کاربر، مشکلات شنوایی احتمالی را تشخیص می دهد:

اپل در حال کار بر روی یک ویژگی تست شنوایی جدید است که صداهای مختلف را پخش می کند تا به AirPods کمک کند عملکرد شنوایی افراد را تعیین کند. این ویژگی به کاربران کمک می کند تا مشکلات شنوایی خود را کنترل کنند.

علاوه بر توانایی آزمایش شنوایی، این احتمال وجود دارد که ایرپادهای آینده قادر به اندازه گیری دمای بدن از طریق کانال گوش نیز باشند. با توجه به اینکه از اواخر سال 2021 شاهد شایعات مربوط به این موضوع هستیم و اپل واچ سری 8 نیز از ویژگی مشابهی استفاده می کند، وجود این ویژگی در ایرپادهای بعدی تعجب آور نخواهد بود.

آلمانی می گوید:

ویژگی‌های سلامتی جدید در ماه‌ها یا سال‌ها ظاهر می‌شوند و در حالی که انتظار داریم AirPods Pro USB-C در آینده نزدیک معرفی شود، تقریباً با نسل سوم فاصله داریم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد مجهز شدن Airpod Pro به پورت USB-C چیست؟ نظرات خود را با تکراتو در بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید